Polibuda Kids Cup. Informacje.

W niedzielę 24.01.2016r. rocznik 2006 i młodsi weźmie udział w turnieju halowym Polibuda Kids Cup w Poznaniu.

Powołani zostali: Damian Arciszewski, Nikodem Kruk, Maks Nasternak, Tomek Stelmaszyk, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Sami Zubair.

Zbiórka drużyny o godz. 7:20 przy klubie, lub ewentualnie bezpośrednio na miejscu (info do trenera) o godz. 7:40.

Planowany czas trwania turnieju do godz. 15:00.

W razie absencji proszę o informację do trenera Damiana (724165916).

Adres: hala sportowa Politechniki Poznańskiej ul. Przystań 2 lub Piotrowo.

Zagramy w grupie C przeciwko: Warta Śrem, Szkoła Futbolu Luboń, Akademia Piłkarska Młody Piłkarz Poznań.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Ważniejsze punkty regulaminu:

1. Wymiary bramek 2m x 5m.
  2. Liczba zawodników 10 zmiany hokejowe, gra 5 w polu + bramkarz.
  3. Czas gry 1x10 minut.
  4. Rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00, planowane zakończenie 15:00.
  5. Wszystkich zawodników obowiązuje posiadanie legitymacji oraz aktualnych badań lekarskich.

Zaproszone drużyny:

Grupa A: Junior Koziegłowy, Wielkopolska Komorniki, A.K.F. Poznań, Salos Poznań.

Grupa B: U.K.S. Grodzisk Wlkp., Lipno Stęszew, Orlik Mosina, Concord Murowana G.

Grupa C: Warta Śrem, S. F. Luboń (gospodarz), A.P.M.P. Poznań, Lotnik-1997 Poznań.