Luboń Cup. Informacje.

W niedzielę 14.02.2016r. rocznik 2004 i młodsi weźmie udział w turnieju halowym Luboń Cup.

Powołani zostali: Damian Arciszewski, Bartek Jamrożek, Paweł Janczewski, Kuba Kasprzak, Piotrek Łucewicz, Maks Nasternak, Tomek Stelmaszyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Damian Zygmunt.

Zbiórka drużyny o godz. 7:00 przy klubie, lub ewentualnie bezpośrednio na miejscu (info do trenera) o godz. 7:30. Planowany czas trwania turnieju do godz. 16:00.

UWAGA gramy jako pierwsi o 8:10 (Orły).

W razie absencji proszę o informację do trenera Damiana (724165916).

Adres: hala widowiskowo-sportowa ul. Hugona Kołłątaja 2 w Luboniu.

Zagramy w grupie A przeciwko: Orły Komorniki, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Orzeł Międzyrzecz, Lubuska Kadra Czeka II.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Ważniejsze punkty regulaminu:

1. Wymiary bramek 2m x 5m.
  2. Liczba zawodników 10 zmiany hokejowe, gra 4 w polu + bramkarz.
  3. Czas gry 1x10 minut.
  4. Rozpoczęcie turnieju o godz. 8:00, planowane zakończenie 16:00.
  5. Zawodnicy muszą posiadać obuwie z jasną podeszwą, bez takiego obuwia zawodnik nie będzie mógł brać udziału w turnieju,
  6. Wszystkich zawodników obowiązuje posiadanie legitymacji oraz aktualnych badań lekarskich.

Zaproszone drużyny:

Grupa A: Orły Komorniki, Lotnik-1997 Poznań, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Orzeł Międzyrzecz, Lubuska Kadra Czeka II.

Grupa B: Las Puszczykowo, Wiara Lecha Poznań, Lechia Kostrzyn, Lubuska Kadra Czeka I, FA Leszno.

PROŚBA DO RODZICÓW

Organizatorzy turnieju zwracają się z prośbą do trenerów prowadzących zespoły,

o przekazanie rodzicom, informacji o zasadach kibicowania na turniejach dziecięcych:

• Kibicujemy NIE dopingujemy, a każdą bramkę nagradzamy brawami,
  • NIE krzyczymy do zawodników, sędziów, trenerów podczas meczów,
  • NIE używamy bębnów, trąbek, ani innych instrumentów lub urządzeń, które powodują hałas-– im spokojniej na trybunach tym mniejszy stres towarzyszy zawodnikom,
  • Nagradzajmy brawami każde udane zagranie lub sam zamiar,
  • Przepisy gry, będą zmodyfikowane do poziomu zaawansowania sportowego zawodników, dlatego NIE kwestionujemy decyzji sędziów,
  • Poruszamy się tylko w strefie przeznaczonej dla rodziców i kibiców,
  • Bawmy się i cieszmy samym udziałem, a nie wynikami.