I runda Pucharu Polski za nami.

W pierwszej rundzie PP wygrywamy z drużyną Jamajka Bartkowiak Śrem po rzutach karnych 4 - 3. Mecz rozgrywany był w Śremie na bardzo dobrej murawie ale pomimo to stworzyliśmy mało sytuacji bramkowych, a dzięki dobrej postawie Bartka na bramce w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 0 - 0. Bramkarz, również doskonale spisał się w czasie egzekwowania rzutów karnych broniąc drugi z wykonywanych przez gospodarzy rzutów karnych (w piątym podejściu zawodnik Jamajki przestrzelił). Nasze karne bezbłędnie wykonali po kolei: Przemysław Strojny, Łukasz Lekier, Hubert Wolniewicz, Hubert Grądzielski. Kolejnym strzelcem miał być Rafał Wolniewicz ale nie było już takiej potrzeby...

Mecz był dobrym przetarciem przed zbliżającą się ligą, choć widać było sporą nerwowość wynikającą z bardzo dużej chęci wygrywania, jeszcze nie do końca zgrania zespołu i wciąż odczuwania trudów okresu przygotowawczego... Cieszy "zero z tyłu", spora liczba strzałów z dystansu, których brak był naszą bolączką i wybieganie meczu pomimo gry od 57 minuty w dziesiątkę po otrzymaniu czerwonej kartki przez Radka Kwocza.