Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni II Trzemeszno
0:4
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
Fara Pelikan Żydowo
1:7
Antares Zalasewo
GKS Gułtowy
2:1
Wełnianka Kiszkowo
Kosynier Sokołowo
6:1
Koziołek II Poznań
Meblorz II Swarzędz
3:5
Pelikan Niechanowo
Błękitni Psary Polskie
1:0
Hetman Orchowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
1:7
Błękitni Psary Polskie
Antares Zalasewo
5:1
Meblorz II Swarzędz
Wełnianka Kiszkowo
1:3
Fara Pelikan Żydowo
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
6:1
Hetman Orchowo
Zjednoczeni II Trzemeszno
1:1
Kosynier Sokołowo
Koziołek II Poznań
1:2
GKS Gułtowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
3:0
Pelikan Niechanowo
Wełnianka Kiszkowo
2:3
Meblorz II Swarzędz
Fara Pelikan Żydowo
8:0
Koziołek II Poznań
GKS Gułtowy
5:2
Zjednoczeni II Trzemeszno
Błękitni Psary Polskie
6:2
Antares Zalasewo
Kosynier Sokołowo
3:8
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Antares Zalasewo
6:2
Hetman Orchowo
Wełnianka Kiszkowo
0:6
Błękitni Psary Polskie
Kosynier Sokołowo
2:1
GKS Gułtowy
Zjednoczeni II Trzemeszno
0:0
Fara Pelikan Żydowo
Koziołek II Poznań
1:0
Meblorz II Swarzędz
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
11:0
Pelikan Niechanowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
1:3
Kosynier Sokołowo
Zjednoczeni II Trzemeszno
4:2
Meblorz II Swarzędz
Błękitni Psary Polskie
6:0
Koziołek II Poznań
Hetman Orchowo
1:1
Wełnianka Kiszkowo
Pelikan Niechanowo
0:3
Antares Zalasewo
GKS Gułtowy
0:4
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełnianka Kiszkowo
3:1
Pelikan Niechanowo
GKS Gułtowy
2:0
Fara Pelikan Żydowo
Kosynier Sokołowo
5:2
Meblorz II Swarzędz
Zjednoczeni II Trzemeszno
1:7
Błękitni Psary Polskie
Koziołek II Poznań
2:4
Hetman Orchowo
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
5:0
Antares Zalasewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
0:0
Zjednoczeni II Trzemeszno
Pelikan Niechanowo
3:2
Koziołek II Poznań
Antares Zalasewo
- : -
Wełnianka Kiszkowo
Fara Pelikan Żydowo
3:9
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
GKS Gułtowy
1:2
Meblorz II Swarzędz
Błękitni Psary Polskie
1:1
Kosynier Sokołowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
0:2
Meblorz II Swarzędz
GKS Gułtowy
0:0
Błękitni Psary Polskie
Kosynier Sokołowo
3:1
Hetman Orchowo
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
8:0
Wełnianka Kiszkowo
Zjednoczeni II Trzemeszno
6:1
Pelikan Niechanowo
Koziołek II Poznań
4:5
Antares Zalasewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
3:1
GKS Gułtowy
Pelikan Niechanowo
- : -
Kosynier Sokołowo
Antares Zalasewo
- : -
Zjednoczeni II Trzemeszno
Wełnianka Kiszkowo
- : -
Koziołek II Poznań
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
4:0
Meblorz II Swarzędz
Błękitni Psary Polskie
7:3
Fara Pelikan Żydowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
2:3
Hetman Orchowo
GKS Gułtowy
1:1
Pelikan Niechanowo
Kosynier Sokołowo
1:1
Antares Zalasewo
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
4:1
Koziołek II Poznań
Zjednoczeni II Trzemeszno
2:3
Wełnianka Kiszkowo
Błękitni Psary Polskie
1:3
Meblorz II Swarzędz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
1:1
Meblorz II Swarzędz
Pelikan Niechanowo
1:8
Fara Pelikan Żydowo
Antares Zalasewo
1:1
GKS Gułtowy
Wełnianka Kiszkowo
1:5
Kosynier Sokołowo
Błękitni Psary Polskie
3:3
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
Koziołek II Poznań
3:1
Zjednoczeni II Trzemeszno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
- : -
Zjednoczeni II Trzemeszno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości