Dariusz Kamiński trenerem seniorów!

Dariusz Kamiński został trenerem drużyny seniorów Lotnika. Zarząd Klubu podjął decyzję, że trener Kamiński będzie najlepszym wyborem wśród kilku kandydatów, na to stanowisko.

Nowy trener spotkał się z zawodnikami na pierwszym treningu w środę. Zawodnicy odbyli półtoragodzinny trening. Trener ma za zadanie przede wszystkim przygotować reaktywowaną drużynę seniorów do rozgrywek poznańskiej B Klasy. Na treningu pojawiło się przeszło 20 zawodników. Trener Kamiński swoją trenerską karierę rozpoczął w okręgu lubuskim, gdzie trenował Smogórzankę Smogóry i Spójnię Ośno Lubuskie. Następnie trenował Czarnych Czerniejewo, Vitcovię Witkowo, Poznań FC, Avię Kamionki, Gradient Poznań, Orlik Kokorzyn i ostatnio KS 1920 Mosina. Trenerze witamy na pokładzie Lotnika i życzymy wielu sukcesów.

MOTTO:

GDY NIE SZYKUJESZ SIĘ NA ZWYCIĘSTWO, SZYKUJESZ SIĘ NA PORAŻKĘ