zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
6:1
GKS Gułtowy
Kłos II Zaniemyśl
3:6
Antares Zalasewo
Fara Pelikan Żydowo
2:0
Meblorz Swarzędz
KSGB Manieczki
1:2
Phytopharm Klęka
KS Szczytniki/Stella II Luboń
3:5
Avia Kamionki
Wełnianka Kiszkowo
1:0
Poznań FC
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
0:3
Lotnik-1997 Poznań
Phytopharm Klęka
2:1
Kłos II Zaniemyśl
Poznań FC
1:5
Antares Zalasewo
Wełnianka Kiszkowo
9:4
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Avia Kamionki
3:1
Meblorz Swarzędz
GKS Gułtowy
0:3
KSGB Manieczki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
0:0
Avia Kamionki
Antares Zalasewo
5:2
Phytopharm Klęka
Kłos II Zaniemyśl
2:0
GKS Gułtowy
Meblorz Swarzędz
1:2
Wełnianka Kiszkowo
KSGB Manieczki
1:1
Fara Pelikan Żydowo
KS Szczytniki/Stella II Luboń
3:1
Poznań FC
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gułtowy
1:0
Antares Zalasewo
Poznań FC
1:4
Phytopharm Klęka
Fara Pelikan Żydowo
0:2
Kłos II Zaniemyśl
Wełnianka Kiszkowo
2:2
Lotnik-1997 Poznań
KS Szczytniki/Stella II Luboń
5:5
Meblorz Swarzędz
Avia Kamionki
4:1
KSGB Manieczki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
3:2
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Antares Zalasewo
3:3
Fara Pelikan Żydowo
Kłos II Zaniemyśl
2:1
Avia Kamionki
Phytopharm Klęka
1:0
GKS Gułtowy
KSGB Manieczki
4:2
Wełnianka Kiszkowo
Meblorz Swarzędz
2:1
Poznań FC
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Meblorz Swarzędz
1:4
Lotnik-1997 Poznań
Poznań FC
2:2
GKS Gułtowy
Fara Pelikan Żydowo
2:0
Phytopharm Klęka
Wełnianka Kiszkowo
1:4
Kłos II Zaniemyśl
Avia Kamionki
3:1
Antares Zalasewo
KS Szczytniki/Stella II Luboń
3:3
KSGB Manieczki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
3:1
Poznań FC
Phytopharm Klęka
0:0
Avia Kamionki
Antares Zalasewo
1:2
Wełnianka Kiszkowo
Kłos II Zaniemyśl
4:4
KS Szczytniki/Stella II Luboń
KSGB Manieczki
1:3
Meblorz Swarzędz
GKS Gułtowy
2:0
Fara Pelikan Żydowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Kamionki
9:0
GKS Gułtowy
Poznań FC
2:0
Fara Pelikan Żydowo
Wełnianka Kiszkowo
3:3
Phytopharm Klęka
Lotnik-1997 Poznań
4:0
KSGB Manieczki
KS Szczytniki/Stella II Luboń
4:1
Antares Zalasewo
Meblorz Swarzędz
3:0
Kłos II Zaniemyśl
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Antares Zalasewo
1:2
Meblorz Swarzędz
Kłos II Zaniemyśl
0:0
Lotnik-1997 Poznań
Phytopharm Klęka
0:3
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Fara Pelikan Żydowo
1:1
Avia Kamionki
KSGB Manieczki
1:2
Poznań FC
GKS Gułtowy
0:4
Wełnianka Kiszkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Poznań FC
3:0
Avia Kamionki
Lotnik-1997 Poznań
4:1
Antares Zalasewo
Wełnianka Kiszkowo
1:5
Fara Pelikan Żydowo
KS Szczytniki/Stella II Luboń
10:2
GKS Gułtowy
Meblorz Swarzędz
1:3
Phytopharm Klęka
KSGB Manieczki
1:0
Kłos II Zaniemyśl
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Antares Zalasewo
3:3
KSGB Manieczki
Kłos II Zaniemyśl
4:2
Poznań FC
GKS Gułtowy
0:5
Meblorz Swarzędz
Phytopharm Klęka
3:1
Lotnik-1997 Poznań
Fara Pelikan Żydowo
2:0
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Avia Kamionki
6:1
Wełnianka Kiszkowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Kamionki
0:3
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Phytopharm Klęka
1:3
KSGB Manieczki
Poznań FC
2:2
Wełnianka Kiszkowo
Antares Zalasewo
3:3
Kłos II Zaniemyśl
Meblorz Swarzędz
3:1
Fara Pelikan Żydowo
GKS Gułtowy
3:6
Lotnik-1997 Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
3:5
Fara Pelikan Żydowo
Kłos II Zaniemyśl
1:3
Phytopharm Klęka
Antares Zalasewo
2:2
Poznań FC
KSGB Manieczki
2:0
GKS Gułtowy
KS Szczytniki/Stella II Luboń
6:4
Wełnianka Kiszkowo
Meblorz Swarzędz
3:0
Avia Kamionki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Phytopharm Klęka
2:0
Antares Zalasewo
Fara Pelikan Żydowo
0:0
KSGB Manieczki
Poznań FC
2:1
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Wełnianka Kiszkowo
0:4
Meblorz Swarzędz
Avia Kamionki
1:0
Lotnik-1997 Poznań
GKS Gułtowy
2:4
Kłos II Zaniemyśl
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
2:2
Wełnianka Kiszkowo
Antares Zalasewo
11:1
GKS Gułtowy
Kłos II Zaniemyśl
1:0
Fara Pelikan Żydowo
Phytopharm Klęka
4:0
Poznań FC
KSGB Manieczki
0:0
Avia Kamionki
Meblorz Swarzędz
5:2
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gułtowy
2:8
Phytopharm Klęka
Fara Pelikan Żydowo
1:0
Antares Zalasewo
Poznań FC
1:3
Meblorz Swarzędz
Wełnianka Kiszkowo
3:4
KSGB Manieczki
KS Szczytniki/Stella II Luboń
3:0
Lotnik-1997 Poznań
Avia Kamionki
6:0
Kłos II Zaniemyśl
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
5:3
Meblorz Swarzędz
Antares Zalasewo
0:3
Avia Kamionki
Kłos II Zaniemyśl
4:0
Wełnianka Kiszkowo
Phytopharm Klęka
3:0
Fara Pelikan Żydowo
KSGB Manieczki
3:0
KS Szczytniki/Stella II Luboń
GKS Gułtowy
1:4
Poznań FC
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
2:1
GKS Gułtowy
Poznań FC
2:4
Lotnik-1997 Poznań
Wełnianka Kiszkowo
1:1
Antares Zalasewo
Avia Kamionki
2:3
Phytopharm Klęka
Meblorz Swarzędz
1:0
KSGB Manieczki
KS Szczytniki/Stella II Luboń
5:0
Kłos II Zaniemyśl
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Antares Zalasewo
6:4
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Kłos II Zaniemyśl
0:3
Meblorz Swarzędz
Phytopharm Klęka
3:0
Wełnianka Kiszkowo
Fara Pelikan Żydowo
2:1
Poznań FC
KSGB Manieczki
2:0
Lotnik-1997 Poznań
GKS Gułtowy
2:4
Avia Kamionki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik-1997 Poznań
3:2
Kłos II Zaniemyśl
Avia Kamionki
5:2
Fara Pelikan Żydowo
Poznań FC
1:2
KSGB Manieczki
Wełnianka Kiszkowo
5:2
GKS Gułtowy
Meblorz Swarzędz
0:3*
Antares Zalasewo
KS Szczytniki/Stella II Luboń
3:4
Phytopharm Klęka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Fara Pelikan Żydowo
2:0
Wełnianka Kiszkowo
Antares Zalasewo
1:4
Lotnik-1997 Poznań
Kłos II Zaniemyśl
3:0
KSGB Manieczki
Phytopharm Klęka
4:1
Meblorz Swarzędz
Avia Kamionki
3:1
Poznań FC
GKS Gułtowy
2:9
KS Szczytniki/Stella II Luboń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Poznań FC
0:3
Kłos II Zaniemyśl
Wełnianka Kiszkowo
3:3
Avia Kamionki
Lotnik-1997 Poznań
2:1
Phytopharm Klęka
KS Szczytniki/Stella II Luboń
3:0
Fara Pelikan Żydowo
Meblorz Swarzędz
6:2
GKS Gułtowy
KSGB Manieczki
3:3
Antares Zalasewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości