Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
0:3*
Luboński KS Luboń
Orkan Jarosławiec
2:0
Wiara Lecha Poznań
Kłos Zaniemyśl
5:2
1922 Lechia Kostrzyn
OTPS Winogrady Poznań
2:1
SKS 13 Poznań
Avia Kamionki
4:5
GKS Vitcovia Witkowo
Warta Śrem
0:6
Zjednoczeni Trzemeszno
Piast Kobylnica
3:1
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
SKS 13 Poznań
Luboński KS Luboń
0:1
Piast Kobylnica
1922 Lechia Kostrzyn
2:1
Concordia Murowana Goślina
Warta Śrem
2:2
Orkan Jarosławiec
Wiara Lecha Poznań
2:0
Avia Kamionki
Wielkopolska Komorniki
2:0
OTPS Winogrady Poznań
GKS Vitcovia Witkowo
2:2
Kłos Zaniemyśl
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Zaniemyśl
3:2
Wiara Lecha Poznań
Concordia Murowana Goślina
3:0
GKS Vitcovia Witkowo
Orkan Jarosławiec
0:1
Zjednoczeni Trzemeszno
OTPS Winogrady Poznań
3:0
Luboński KS Luboń
Avia Kamionki
1:0
Warta Śrem
SKS 13 Poznań
2:1
Wielkopolska Komorniki
Piast Kobylnica
0:2
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
0:4
Avia Kamionki
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
Wielkopolska Komorniki
1922 Lechia Kostrzyn
3:0
OTPS Winogrady Poznań
GKS Vitcovia Witkowo
0:2
Piast Kobylnica
Luboński KS Luboń
2:3
SKS 13 Poznań
Warta Śrem
3:1
Kłos Zaniemyśl
Wiara Lecha Poznań
4:4
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylnica
1:7
Wiara Lecha Poznań
Concordia Murowana Goślina
0:4
Warta Śrem
Kłos Zaniemyśl
0:2
Orkan Jarosławiec
OTPS Winogrady Poznań
5:3
GKS Vitcovia Witkowo
Avia Kamionki
2:3
Zjednoczeni Trzemeszno
SKS 13 Poznań
2:4
1922 Lechia Kostrzyn
Wielkopolska Komorniki
5:2
Luboński KS Luboń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Vitcovia Witkowo
3:0
SKS 13 Poznań
Orkan Jarosławiec
1:4
Concordia Murowana Goślina
Warta Śrem
2:3
Piast Kobylnica
Avia Kamionki
1:1
Kłos Zaniemyśl
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
Luboński KS Luboń
1922 Lechia Kostrzyn
4:0
Wielkopolska Komorniki
Wiara Lecha Poznań
5:3
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylnica
3:2
Orkan Jarosławiec
Kłos Zaniemyśl
0:4
Zjednoczeni Trzemeszno
OTPS Winogrady Poznań
3:1
Warta Śrem
Luboński KS Luboń
1:3
1922 Lechia Kostrzyn
Concordia Murowana Goślina
4:4
Avia Kamionki
SKS 13 Poznań
3:4
Wiara Lecha Poznań
Wielkopolska Komorniki
0:1
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:2
1922 Lechia Kostrzyn
Orkan Jarosławiec
1:3
OTPS Winogrady Poznań
Wiara Lecha Poznań
6:0
Wielkopolska Komorniki
Kłos Zaniemyśl
0:0
Concordia Murowana Goślina
Warta Śrem
2:7
SKS 13 Poznań
GKS Vitcovia Witkowo
1:0
Luboński KS Luboń
Avia Kamionki
5:2
Piast Kobylnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
0:2
GKS Vitcovia Witkowo
Piast Kobylnica
2:2
Kłos Zaniemyśl
Concordia Murowana Goślina
1:4
Zjednoczeni Trzemeszno
OTPS Winogrady Poznań
5:0
Avia Kamionki
Luboński KS Luboń
1:3
Wiara Lecha Poznań
SKS 13 Poznań
2:2
Orkan Jarosławiec
Wielkopolska Komorniki
1:2
Warta Śrem
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
GKS Vitcovia Witkowo
Orkan Jarosławiec
2:3
Wielkopolska Komorniki
Kłos Zaniemyśl
1:1
OTPS Winogrady Poznań
Warta Śrem
4:4
Luboński KS Luboń
Avia Kamionki
2:3
SKS 13 Poznań
Concordia Murowana Goślina
2:0
Piast Kobylnica
Wiara Lecha Poznań
1:0
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylnica
1:2
Zjednoczeni Trzemeszno
1922 Lechia Kostrzyn
6:1
Warta Śrem
Luboński KS Luboń
1:1
Orkan Jarosławiec
OTPS Winogrady Poznań
1:1
Concordia Murowana Goślina
GKS Vitcovia Witkowo
1:0
Wiara Lecha Poznań
SKS 13 Poznań
2:2
Kłos Zaniemyśl
Wielkopolska Komorniki
1:2
Avia Kamionki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
Wiara Lecha Poznań
Piast Kobylnica
1:1
OTPS Winogrady Poznań
Concordia Murowana Goślina
1:1
SKS 13 Poznań
Orkan Jarosławiec
2:3
1922 Lechia Kostrzyn
Kłos Zaniemyśl
2:0
Wielkopolska Komorniki
Warta Śrem
2:4
GKS Vitcovia Witkowo
Avia Kamionki
1:0
Luboński KS Luboń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
1:2
Avia Kamionki
Luboński KS Luboń
3:2
Kłos Zaniemyśl
OTPS Winogrady Poznań
1:2
Zjednoczeni Trzemeszno
GKS Vitcovia Witkowo
4:1
Orkan Jarosławiec
Wiara Lecha Poznań
6:1
Warta Śrem
SKS 13 Poznań
2:1
Piast Kobylnica
Wielkopolska Komorniki
1:1
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
5:2
Warta Śrem
1922 Lechia Kostrzyn
4:0
Kłos Zaniemyśl
Wiara Lecha Poznań
1:3
Orkan Jarosławiec
SKS 13 Poznań
2:5
OTPS Winogrady Poznań
Wielkopolska Komorniki
2:2
Piast Kobylnica
GKS Vitcovia Witkowo
0:0
Avia Kamionki
Luboński KS Luboń
0:1
Concordia Murowana Goślina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości