zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Zaniemyśl
Pauza
Orkan Jarosławiec
2:0
Pelikan Niechanowo
Zjednoczeni Trzemeszno
0:1
Wełna Rogoźno
Wiara Lecha Poznań
3:0
GKS Vitcovia Witkowo
Piast Kobylnica
3:4
Orkan Konarzewo
OTPS Winogrady Poznań
2:0
AP REISSA III POZNAŃ
Wielkopolska Komorniki
0:3
Concordia Murowana Goślina
Mieszko Gniezno
4:1
Warta Śrem
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
Pauza
Orkan Konarzewo
1:3
Orkan Jarosławiec
Kłos Zaniemyśl
3:0
Pelikan Niechanowo
Zjednoczeni Trzemeszno
3:1
Piast Kobylnica
Wełna Rogoźno
3:2
OTPS Winogrady Poznań
GKS Vitcovia Witkowo
3:1
Wielkopolska Komorniki
Concordia Murowana Goślina
3:1
AP REISSA III POZNAŃ
Warta Śrem
1:1
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
Pauza
OTPS Winogrady Poznań
1:2
Concordia Murowana Goślina
GKS Vitcovia Witkowo
7:1
AP REISSA III POZNAŃ
Wielkopolska Komorniki
1:3
Warta Śrem
Kłos Zaniemyśl
0:1
Orkan Konarzewo
Mieszko Gniezno
2:1
Pelikan Niechanowo
Piast Kobylnica
2:4
Wełna Rogoźno
Orkan Jarosławiec
2:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolska Komorniki
Pauza
Zjednoczeni Trzemeszno
4:3
Kłos Zaniemyśl
Orkan Konarzewo
0:7
Mieszko Gniezno
Warta Śrem
2:0
AP REISSA III POZNAŃ
Pelikan Niechanowo
1:6
Wiara Lecha Poznań
Piast Kobylnica
5:1
Orkan Jarosławiec
GKS Vitcovia Witkowo
2:1
OTPS Winogrady Poznań
Wełna Rogoźno
0:1
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
Pauza
Orkan Jarosławiec
1:2
Wełna Rogoźno
Concordia Murowana Goślina
0:1
GKS Vitcovia Witkowo
Wiara Lecha Poznań
3:2
Orkan Konarzewo
Mieszko Gniezno
1:1
Zjednoczeni Trzemeszno
OTPS Winogrady Poznań
2:0
Warta Śrem
Kłos Zaniemyśl
0:0
Piast Kobylnica
Wielkopolska Komorniki
4:0
Pelikan Niechanowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady Poznań
Pauza
Orkan Jarosławiec
1:2
Kłos Zaniemyśl
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
Wiara Lecha Poznań
Orkan Konarzewo
3:3
Wielkopolska Komorniki
Warta Śrem
2:0
Concordia Murowana Goślina
Piast Kobylnica
1:3
Mieszko Gniezno
Wełna Rogoźno
1:1
GKS Vitcovia Witkowo
Pelikan Niechanowo
0:1
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
Pauza
Wiara Lecha Poznań
2:2
Piast Kobylnica
Kłos Zaniemyśl
3:0
Wełna Rogoźno
Mieszko Gniezno
3:1
Orkan Jarosławiec
AP REISSA III POZNAŃ
3:3
Orkan Konarzewo
OTPS Winogrady Poznań
2:0
Pelikan Niechanowo
Wielkopolska Komorniki
2:1
Zjednoczeni Trzemeszno
GKS Vitcovia Witkowo
0:0
Warta Śrem
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
3:0
AP REISSA III POZNAŃ
Orkan Jarosławiec
1:8
Wiara Lecha Poznań
Kłos Zaniemyśl
0:3
Mieszko Gniezno
Orkan Konarzewo
0:3
OTPS Winogrady Poznań
Piast Kobylnica
3:1
Wielkopolska Komorniki
Wełna Rogoźno
1:6
Warta Śrem
Pelikan Niechanowo
2:8
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
Pauza
AP REISSA III POZNAŃ
1:1
Piast Kobylnica
Concordia Murowana Goślina
4:0
Orkan Konarzewo
Wiara Lecha Poznań
1:3
Kłos Zaniemyśl
Mieszko Gniezno
3:1
Wełna Rogoźno
GKS Vitcovia Witkowo
4:0
Pelikan Niechanowo
Wielkopolska Komorniki
3:6
Orkan Jarosławiec
OTPS Winogrady Poznań
0:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
Pauza
Orkan Konarzewo
0:6
GKS Vitcovia Witkowo
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
Concordia Murowana Goślina
Piast Kobylnica
3:2
OTPS Winogrady Poznań
Orkan Jarosławiec
3:0
AP REISSA III POZNAŃ
Pelikan Niechanowo
0:1
Warta Śrem
Kłos Zaniemyśl
4:2
Wielkopolska Komorniki
Mieszko Gniezno
5:0
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
Pauza
Concordia Murowana Goślina
1:1
Piast Kobylnica
OTPS Winogrady Poznań
9:1
Orkan Jarosławiec
GKS Vitcovia Witkowo
2:1
Zjednoczeni Trzemeszno
AP REISSA III POZNAŃ
1:1
Kłos Zaniemyśl
Warta Śrem
1:2
Orkan Konarzewo
Wielkopolska Komorniki
0:2
Mieszko Gniezno
Wiara Lecha Poznań
7:1
Wełna Rogoźno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Konarzewo
Pauza
Zjednoczeni Trzemeszno
2:2
Warta Śrem
Orkan Jarosławiec
5:1
Concordia Murowana Goślina
Kłos Zaniemyśl
2:0
OTPS Winogrady Poznań
Mieszko Gniezno
3:0*
AP REISSA III POZNAŃ
Piast Kobylnica
1:0
GKS Vitcovia Witkowo
Wełna Rogoźno
3:1
Pelikan Niechanowo
Wiara Lecha Poznań
4:1
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
Pauza
Concordia Murowana Goślina
0:2
Kłos Zaniemyśl
Warta Śrem
1:4
Piast Kobylnica
OTPS Winogrady Poznań
0:0
Mieszko Gniezno
GKS Vitcovia Witkowo
2:0
Orkan Jarosławiec
AP REISSA III POZNAŃ
0:2
Wiara Lecha Poznań
Pelikan Niechanowo
0:4
Orkan Konarzewo
Wielkopolska Komorniki
4:0
Wełna Rogoźno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
3:1
OTPS Winogrady Poznań
Zjednoczeni Trzemeszno
6:0
Pelikan Niechanowo
Orkan Jarosławiec
2:1
Warta Śrem
Kłos Zaniemyśl
1:2
GKS Vitcovia Witkowo
Mieszko Gniezno
6:1
Concordia Murowana Goślina
Wełna Rogoźno
2:2
Orkan Konarzewo
Wielkopolska Komorniki
3:2
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
Pauza
Concordia Murowana Goślina
0:1
Wiara Lecha Poznań
Warta Śrem
5:0
Kłos Zaniemyśl
Pelikan Niechanowo
1:1
Piast Kobylnica
OTPS Winogrady Poznań
3:2
Wielkopolska Komorniki
GKS Vitcovia Witkowo
1:1
Mieszko Gniezno
AP REISSA III POZNAŃ
4:0
Wełna Rogoźno
Orkan Konarzewo
0:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
2:0
Wielkopolska Komorniki
Orkan Konarzewo
0:2
Piast Kobylnica
Warta Śrem
3:0
Mieszko Gniezno
Pelikan Niechanowo
1:3
Orkan Jarosławiec
Wełna Rogoźno
0:0
Zjednoczeni Trzemeszno
GKS Vitcovia Witkowo
1:1
Wiara Lecha Poznań
AP REISSA III POZNAŃ
0:4
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
0:2
Concordia Murowana Goślina
Wiara Lecha Poznań
2:0
Warta Śrem
OTPS Winogrady Poznań
3:1
Wełna Rogoźno
Wielkopolska Komorniki
0:5
GKS Vitcovia Witkowo
Orkan Jarosławiec
1:2
Orkan Konarzewo
Pelikan Niechanowo
0:2
Kłos Zaniemyśl
Piast Kobylnica
1:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
3:2
Orkan Jarosławiec
AP REISSA III POZNAŃ
1:1
GKS Vitcovia Witkowo
Concordia Murowana Goślina
1:4
OTPS Winogrady Poznań
Orkan Konarzewo
0:0
Kłos Zaniemyśl
Warta Śrem
2:0
Wielkopolska Komorniki
Pelikan Niechanowo
0:5
Mieszko Gniezno
Wełna Rogoźno
1:1
Piast Kobylnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
1:0
Wełna Rogoźno
AP REISSA III POZNAŃ
0:1
Warta Śrem
Wiara Lecha Poznań
4:1
Pelikan Niechanowo
Orkan Jarosławiec
5:2
Piast Kobylnica
Kłos Zaniemyśl
0:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Mieszko Gniezno
8:0
Orkan Konarzewo
OTPS Winogrady Poznań
4:1
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:1
Mieszko Gniezno
Orkan Konarzewo
1:2
Wiara Lecha Poznań
Warta Śrem
0:2
OTPS Winogrady Poznań
Pelikan Niechanowo
1:2
Wielkopolska Komorniki
Piast Kobylnica
2:2
Kłos Zaniemyśl
Wełna Rogoźno
1:7
Orkan Jarosławiec
GKS Vitcovia Witkowo
1:0
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady Poznań
Pauza
AP REISSA III POZNAŃ
3:5
Pelikan Niechanowo
Concordia Murowana Goślina
1:4
Warta Śrem
Wiara Lecha Poznań
3:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Kłos Zaniemyśl
1:1
Orkan Jarosławiec
Mieszko Gniezno
3:0
Piast Kobylnica
Wielkopolska Komorniki
1:3
Orkan Konarzewo
GKS Vitcovia Witkowo
3:0
Wełna Rogoźno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
2:1
GKS Vitcovia Witkowo
Pelikan Niechanowo
0:5
OTPS Winogrady Poznań
Orkan Jarosławiec
0:8
Mieszko Gniezno
Piast Kobylnica
1:1
Wiara Lecha Poznań
Wełna Rogoźno
0:1
Kłos Zaniemyśl
Zjednoczeni Trzemeszno
3:0
Wielkopolska Komorniki
Orkan Konarzewo
4:0
AP REISSA III POZNAŃ
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
AP REISSA III POZNAŃ
3:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Concordia Murowana Goślina
2:2
Pelikan Niechanowo
Wiara Lecha Poznań
4:1
Orkan Jarosławiec
Mieszko Gniezno
5:0
Kłos Zaniemyśl
Warta Śrem
7:0
Wełna Rogoźno
Wielkopolska Komorniki
0:0
Piast Kobylnica
OTPS Winogrady Poznań
10:1
Orkan Konarzewo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
Pauza
Orkan Jarosławiec
2:1
Wielkopolska Komorniki
Zjednoczeni Trzemeszno
0:3
OTPS Winogrady Poznań
Orkan Konarzewo
1:0
Concordia Murowana Goślina
Pelikan Niechanowo
0:2
GKS Vitcovia Witkowo
Piast Kobylnica
2:4
AP REISSA III POZNAŃ
Kłos Zaniemyśl
2:2
Wiara Lecha Poznań
Wełna Rogoźno
0:2
Mieszko Gniezno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
Pauza
AP REISSA III POZNAŃ
0:3
Orkan Jarosławiec
Concordia Murowana Goślina
0:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Wiara Lecha Poznań
0:2
Mieszko Gniezno
Warta Śrem
2:1
Pelikan Niechanowo
OTPS Winogrady Poznań
0:1
Piast Kobylnica
Wielkopolska Komorniki
2:0
Kłos Zaniemyśl
GKS Vitcovia Witkowo
1:0
Orkan Konarzewo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:1
GKS Vitcovia Witkowo
Kłos Zaniemyśl
4:3
AP REISSA III POZNAŃ
Mieszko Gniezno
2:0
Wielkopolska Komorniki
Orkan Konarzewo
2:1
Warta Śrem
Piast Kobylnica
3:1
Concordia Murowana Goślina
Wełna Rogoźno
0:2
Wiara Lecha Poznań
Orkan Jarosławiec
1:3
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Konarzewo
Pauza
Wielkopolska Komorniki
3:2
Wiara Lecha Poznań
GKS Vitcovia Witkowo
1:2
Piast Kobylnica
AP REISSA III POZNAŃ
1:5
Mieszko Gniezno
Concordia Murowana Goślina
3:2
Orkan Jarosławiec
Warta Śrem
1:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Pelikan Niechanowo
3:1
Wełna Rogoźno
OTPS Winogrady Poznań
1:4
Kłos Zaniemyśl
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
Pauza
Wiara Lecha Poznań
3:3
AP REISSA III POZNAŃ
Orkan Jarosławiec
5:3
GKS Vitcovia Witkowo
Orkan Konarzewo
1:1
Pelikan Niechanowo
Piast Kobylnica
1:4
Warta Śrem
Kłos Zaniemyśl
0:4
Concordia Murowana Goślina
Mieszko Gniezno
3:2
OTPS Winogrady Poznań
Wełna Rogoźno
0:3*
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylnica
Pauza
AP REISSA III POZNAŃ
0:0
Wielkopolska Komorniki
Concordia Murowana Goślina
0:6
Mieszko Gniezno
Orkan Konarzewo
3:0*
Wełna Rogoźno
Warta Śrem
4:1
Orkan Jarosławiec
Pelikan Niechanowo
1:5
Zjednoczeni Trzemeszno
OTPS Winogrady Poznań
1:0
Wiara Lecha Poznań
GKS Vitcovia Witkowo
4:0
Kłos Zaniemyśl
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
Pauza
Wełna Rogoźno
0:3*
AP REISSA III POZNAŃ
Piast Kobylnica
5:0
Pelikan Niechanowo
Kłos Zaniemyśl
3:1
Warta Śrem
Zjednoczeni Trzemeszno
4:0
Orkan Konarzewo
Wiara Lecha Poznań
3:1
Concordia Murowana Goślina
Mieszko Gniezno
3:1
GKS Vitcovia Witkowo
Wielkopolska Komorniki
1:3
OTPS Winogrady Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości