zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:1
KKP Bydgoszcz
Polonia Poznań
1:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Stomil Olsztyn
2:3
KKPK II Medyk Konin
Akademia Piłkarska LG
5:5
UKS II SMS Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
3:1
Stomil Olsztyn
Akademia Piłkarska LG
4:1
KS Raszyn
UKS II SMS Łódź
2:1
KKPK II Medyk Konin
KKP Bydgoszcz
1:1
Polonia Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:0
Akademia Piłkarska LG
Stomil Olsztyn
2:0
KKP Bydgoszcz
KS Raszyn
2:1
UKS II SMS Łódź
KKPK II Medyk Konin
1:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
3:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
KKP Bydgoszcz
2:0
KKPK II Medyk Konin
UKS II SMS Łódź
1:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Akademia Piłkarska LG
0:1
Polonia Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
2:0
Akademia Piłkarska LG
Sztorm AWFiS Gdańsk
4:1
KKP Bydgoszcz
MUKS Tomaszów Mazowiecki
2:2
UKS II SMS Łódź
Polonia Poznań
3:2
KS Raszyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:4
Polonia Poznań
UKS II SMS Łódź
2:2
KKP Bydgoszcz
Akademia Piłkarska LG
2:4
KKPK II Medyk Konin
KS Raszyn
0:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
1:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
KKPK II Medyk Konin
4:1
KS Raszyn
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:0
Akademia Piłkarska LG
Polonia Poznań
1:0
UKS II SMS Łódź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:0
KKPK II Medyk Konin
Akademia Piłkarska LG
1:6
KKP Bydgoszcz
Polonia Poznań
2:1
Stomil Olsztyn
KS Raszyn
1:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Bydgoszcz
3:0
KS Raszyn
KKPK II Medyk Konin
0:2
Polonia Poznań
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Stomil Olsztyn
3:0
UKS II SMS Łódź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:1
Polonia Poznań
UKS II SMS Łódź
4:1
Akademia Piłkarska LG
KKPK II Medyk Konin
0:3*
Stomil Olsztyn
KKP Bydgoszcz
4:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK II Medyk Konin
1:1
UKS II SMS Łódź
Stomil Olsztyn
4:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
KS Raszyn
0:2
Akademia Piłkarska LG
Polonia Poznań
0:1
KKP Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
5:1
KS Raszyn
Sztorm AWFiS Gdańsk
3:0*
KKPK II Medyk Konin
Akademia Piłkarska LG
1:3
MUKS Tomaszów Mazowiecki
KKP Bydgoszcz
3:3
Stomil Olsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3
UKS II SMS Łódź
MUKS Tomaszów Mazowiecki
1:3
KS Raszyn
Polonia Poznań
4:3
Akademia Piłkarska LG
KKPK II Medyk Konin
0:3*
KKP Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska LG
0:3
Stomil Olsztyn
UKS II SMS Łódź
2:1
MUKS Tomaszów Mazowiecki
KS Raszyn
0:3
Polonia Poznań
KKP Bydgoszcz
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
1:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
Stomil Olsztyn
6:1
KS Raszyn
KKPK II Medyk Konin
3:2
Akademia Piłkarska LG
KKP Bydgoszcz
3:1
UKS II SMS Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
0:7
Stomil Olsztyn
UKS II SMS Łódź
0:2
Polonia Poznań
Akademia Piłkarska LG
4:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
KS Raszyn
0:4
KKPK II Medyk Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:1
KS Raszyn
KKPK II Medyk Konin
1:0
MUKS Tomaszów Mazowiecki
KKP Bydgoszcz
6:1
Akademia Piłkarska LG
Stomil Olsztyn
2:1
Polonia Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Tomaszów Mazowiecki
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
KS Raszyn
0:7
KKP Bydgoszcz
UKS II SMS Łódź
1:1
Stomil Olsztyn
Polonia Poznań
1:0
KKPK II Medyk Konin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości