zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
0:2
Huragan Michorzewo
Promień Opalenica
0:0
Inter Zdrój
Las Puszczykowo
1:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Orzeł Granowo
0:0
Canarinhos Skórzewo
Wicher Strzyżewo
1:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
NKS Niepruszewo
0:3*
LZS Wąsowo
NAP Nowy Tomyśl
1:2
LZS Wronczyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:0*
Orzeł Granowo
Huragan Michorzewo
2:2
Promień Opalenica
Canarinhos Skórzewo
3:4
NKS Niepruszewo
Wicher Strzyżewo
3:2
Szturm Junikowo Poznań
LZS Wąsowo
3:3
NAP Nowy Tomyśl
Las Puszczykowo
1:0
Inter Zdrój
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:6
LZS Wronczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
2:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Promień Opalenica
2:3
Wicher Strzyżewo
Las Puszczykowo
1:5
Huragan Michorzewo
Orzeł Granowo
1:0
Inter Zdrój
NKS Niepruszewo
5:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
NAP Nowy Tomyśl
3:2
Canarinhos Skórzewo
LZS Wronczyn
3:1
LZS Wąsowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminy Grodzisk Wielkopolski
2:3
LZS Wąsowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
4:0
NAP Nowy Tomyśl
Szturm Junikowo Poznań
4:1
Promień Opalenica
Huragan Michorzewo
0:0
Orzeł Granowo
Canarinhos Skórzewo
3:3
LZS Wronczyn
Inter Zdrój
3:3
NKS Niepruszewo
Wicher Strzyżewo
3:1
Las Puszczykowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Opalenica
5:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Las Puszczykowo
2:1
Szturm Junikowo Poznań
Orzeł Granowo
8:1
Wicher Strzyżewo
NKS Niepruszewo
5:1
Huragan Michorzewo
LZS Wąsowo
2:1
Canarinhos Skórzewo
NAP Nowy Tomyśl
1:1
Inter Zdrój
LZS Wronczyn
3:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
12:2
LZS Wąsowo
Szturm Junikowo Poznań
0:3
Orzeł Granowo
Huragan Michorzewo
2:0
NAP Nowy Tomyśl
Promień Opalenica
4:1
Las Puszczykowo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:2
Canarinhos Skórzewo
Wicher Strzyżewo
3:0
NKS Niepruszewo
Inter Zdrój
1:4
LZS Wronczyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Las Puszczykowo
1:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Orzeł Granowo
3:0
Promień Opalenica
Canarinhos Skórzewo
3:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
NKS Niepruszewo
1:0
Szturm Junikowo Poznań
LZS Wąsowo
2:6
Inter Zdrój
NAP Nowy Tomyśl
1:1
Wicher Strzyżewo
LZS Wronczyn
3:2
Huragan Michorzewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
5:2
NAP Nowy Tomyśl
Huragan Michorzewo
6:0
LZS Wąsowo
Promień Opalenica
1:1
NKS Niepruszewo
Las Puszczykowo
1:4
Orzeł Granowo
Inter Zdrój
0:3
Canarinhos Skórzewo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:4
Klub Sportowy 1920 Mosina
Wicher Strzyżewo
0:5
LZS Wronczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
2:2
Gminy Grodzisk Wielkopolski
NKS Niepruszewo
3:0
Las Puszczykowo
NAP Nowy Tomyśl
2:1
Promień Opalenica
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:0
Inter Zdrój
LZS Wronczyn
2:4
Szturm Junikowo Poznań
Canarinhos Skórzewo
2:1
Huragan Michorzewo
LZS Wąsowo
4:2
Wicher Strzyżewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
7:1
LZS Wąsowo
Huragan Michorzewo
2:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Las Puszczykowo
1:4
NAP Nowy Tomyśl
Orzeł Granowo
1:4
NKS Niepruszewo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:6
Inter Zdrój
Wicher Strzyżewo
1:3
Canarinhos Skórzewo
Promień Opalenica
0:1
LZS Wronczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
6:1
Wicher Strzyżewo
Canarinhos Skórzewo
2:2
Szturm Junikowo Poznań
Inter Zdrój
0:5
Huragan Michorzewo
NKS Niepruszewo
6:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
LZS Wąsowo
1:5
Promień Opalenica
NAP Nowy Tomyśl
3:1
Orzeł Granowo
LZS Wronczyn
4:0
Las Puszczykowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
3:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Promień Opalenica
2:0
Canarinhos Skórzewo
Las Puszczykowo
3:2
LZS Wąsowo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:6
Huragan Michorzewo
Wicher Strzyżewo
2:1
Inter Zdrój
NKS Niepruszewo
5:2
NAP Nowy Tomyśl
Orzeł Granowo
2:1
LZS Wronczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:0
Promień Opalenica
Huragan Michorzewo
8:2
Wicher Strzyżewo
LZS Wronczyn
4:1
NKS Niepruszewo
Canarinhos Skórzewo
4:3
Las Puszczykowo
Inter Zdrój
1:5
Szturm Junikowo Poznań
LZS Wąsowo
0:5
Orzeł Granowo
NAP Nowy Tomyśl
2:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Michorzewo
1:0
Szturm Junikowo Poznań
Canarinhos Skórzewo
0:0
Orzeł Granowo
Inter Zdrój
2:2
Promień Opalenica
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:3
Wicher Strzyżewo
LZS Wąsowo
2:5
NKS Niepruszewo
LZS Wronczyn
1:1
NAP Nowy Tomyśl
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:1
Las Puszczykowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
4:1
Wicher Strzyżewo
Promień Opalenica
1:5
Huragan Michorzewo
Orzeł Granowo
2:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Inter Zdrój
1:1
Las Puszczykowo
NKS Niepruszewo
0:3
Canarinhos Skórzewo
NAP Nowy Tomyśl
0:1
LZS Wąsowo
LZS Wronczyn
4:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:4
NKS Niepruszewo
Szturm Junikowo Poznań
8:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Huragan Michorzewo
1:2
Las Puszczykowo
Canarinhos Skórzewo
4:0
NAP Nowy Tomyśl
Inter Zdrój
0:2
Orzeł Granowo
Wicher Strzyżewo
3:2
Promień Opalenica
LZS Wąsowo
1:1
LZS Wronczyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wąsowo
2:2
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Promień Opalenica
3:2
Szturm Junikowo Poznań
Las Puszczykowo
3:0
Wicher Strzyżewo
Orzeł Granowo
1:0
Huragan Michorzewo
NKS Niepruszewo
4:2
Inter Zdrój
NAP Nowy Tomyśl
2:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
LZS Wronczyn
4:1
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
6:1
LZS Wronczyn
Szturm Junikowo Poznań
2:0
Las Puszczykowo
Huragan Michorzewo
1:5
NKS Niepruszewo
Canarinhos Skórzewo
14:2
LZS Wąsowo
Inter Zdrój
2:2
NAP Nowy Tomyśl
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:1
Promień Opalenica
Wicher Strzyżewo
2:2
Orzeł Granowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Las Puszczykowo
3:1
Promień Opalenica
Orzeł Granowo
1:2
Szturm Junikowo Poznań
Canarinhos Skórzewo
5:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
NKS Niepruszewo
1:0
Wicher Strzyżewo
LZS Wąsowo
1:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
NAP Nowy Tomyśl
2:2
Huragan Michorzewo
LZS Wronczyn
7:3
Inter Zdrój
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:1
Canarinhos Skórzewo
Szturm Junikowo Poznań
4:1
NKS Niepruszewo
Promień Opalenica
2:2
Orzeł Granowo
Inter Zdrój
2:2
LZS Wąsowo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
3:0
Las Puszczykowo
Wicher Strzyżewo
4:1
NAP Nowy Tomyśl
Huragan Michorzewo
3:1
LZS Wronczyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
8:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Orzeł Granowo
5:3
Las Puszczykowo
Canarinhos Skórzewo
3:3
Inter Zdrój
NKS Niepruszewo
5:1
Promień Opalenica
LZS Wąsowo
1:3
Huragan Michorzewo
NAP Nowy Tomyśl
5:3
Szturm Junikowo Poznań
LZS Wronczyn
2:3
Wicher Strzyżewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Michorzewo
3:5
Canarinhos Skórzewo
Promień Opalenica
2:3
NAP Nowy Tomyśl
Las Puszczykowo
0:2
NKS Niepruszewo
Inter Zdrój
1:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:6
Orzeł Granowo
Wicher Strzyżewo
5:1
LZS Wąsowo
Szturm Junikowo Poznań
4:0
LZS Wronczyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:1
Huragan Michorzewo
Canarinhos Skórzewo
3:0
Wicher Strzyżewo
Inter Zdrój
0:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
NKS Niepruszewo
1:2
Orzeł Granowo
LZS Wąsowo
1:4
Szturm Junikowo Poznań
NAP Nowy Tomyśl
6:3
Las Puszczykowo
LZS Wronczyn
3:1
Promień Opalenica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
0:1
Canarinhos Skórzewo
Huragan Michorzewo
2:3
Inter Zdrój
Promień Opalenica
2:2
LZS Wąsowo
Orzeł Granowo
5:0
NAP Nowy Tomyśl
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:4
NKS Niepruszewo
Wicher Strzyżewo
2:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Las Puszczykowo
2:2
LZS Wronczyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:4
Szturm Junikowo Poznań
Huragan Michorzewo
7:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Canarinhos Skórzewo
3:0
Promień Opalenica
Inter Zdrój
1:4
Wicher Strzyżewo
LZS Wąsowo
2:1
Las Puszczykowo
NAP Nowy Tomyśl
1:3
NKS Niepruszewo
LZS Wronczyn
5:3
Orzeł Granowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
7:1
Inter Zdrój
Promień Opalenica
2:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Las Puszczykowo
1:1
Canarinhos Skórzewo
Orzeł Granowo
3:0*
LZS Wąsowo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:4
NAP Nowy Tomyśl
Wicher Strzyżewo
5:1
Huragan Michorzewo
NKS Niepruszewo
5:1
LZS Wronczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości