zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Rokietnica
0:3*
GKS Golęczewo
Sparta Brody
0:5
Złoci Złotkowo
KS Gaj Wielki
2:2
Czarni II Wróblewo
Płomień Chrzypsko Wielkie
1:2
KS Kąsinowo
LZS Otorowo
0:3
LKS Baborówko
Czarni Kaźmierz
3:0*
Arka Kiekrz
Polonia Poznań
5:1
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
5:1
GKS Golęczewo
Złoci Złotkowo
5:2
Rokita Rokietnica
Arka Kiekrz
2:2
LKS Baborówko
KS Kąsinowo
2:3
LZS Otorowo
Czarni Kaźmierz
1:1
KS Gaj Wielki
Czarni II Wróblewo
10:1
Sparta Brody
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
2:0
Płomień Chrzypsko Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Rokietnica
3:1
Czarni II Wróblewo
LKS Baborówko
3:3
KS Kąsinowo
Sparta Brody
0:10
Czarni Kaźmierz
KS Gaj Wielki
3:2
Arka Kiekrz
Płomień Chrzypsko Wielkie
1:3
GKS Golęczewo
LZS Otorowo
0:4
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Polonia Poznań
1:0
Złoci Złotkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
3:2
LZS Otorowo
Czarni Kaźmierz
2:0
Rokita Rokietnica
Arka Kiekrz
1:4
KS Kąsinowo
Polonia Poznań
3:0*
Czarni II Wróblewo
KS Gaj Wielki
3:1
Sparta Brody
Złoci Złotkowo
6:2
Płomień Chrzypsko Wielkie
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
4:3
LKS Baborówko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brody
2:4
Arka Kiekrz
Polonia Poznań
4:0
Czarni Kaźmierz
Rokita Rokietnica
5:2
KS Gaj Wielki
KS Kąsinowo
5:3
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
LKS Baborówko
1:1
GKS Golęczewo
Płomień Chrzypsko Wielkie
2:3
Czarni II Wróblewo
LZS Otorowo
2:5
Złoci Złotkowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
7:0
KS Gaj Wielki
Sparta Brody
0:3
Rokita Rokietnica
GKS Golęczewo
1:3
KS Kąsinowo
Czarni Kaźmierz
4:0
Płomień Chrzypsko Wielkie
Arka Kiekrz
1:5
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Czarni II Wróblewo
0:3
LZS Otorowo
Złoci Złotkowo
5:1
LKS Baborówko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
12:0
Sparta Brody
Rokita Rokietnica
2:0
Arka Kiekrz
LKS Baborówko
5:0
Czarni II Wróblewo
Płomień Chrzypsko Wielkie
2:0
KS Gaj Wielki
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
2:0
GKS Golęczewo
LZS Otorowo
0:5
Czarni Kaźmierz
KS Kąsinowo
0:2
Złoci Złotkowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kaźmierz
3:1
LKS Baborówko
Arka Kiekrz
7:4
GKS Golęczewo
Czarni II Wróblewo
1:10
KS Kąsinowo
Sparta Brody
0:2
Płomień Chrzypsko Wielkie
Złoci Złotkowo
4:2
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
KS Gaj Wielki
6:3
LZS Otorowo
Polonia Poznań
4:0
Rokita Rokietnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
3:0*
Arka Kiekrz
GKS Golęczewo
1:8
Złoci Złotkowo
KS Kąsinowo
1:3
Czarni Kaźmierz
LKS Baborówko
3:3
KS Gaj Wielki
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
1:0
Czarni II Wróblewo
Płomień Chrzypsko Wielkie
3:1
Rokita Rokietnica
LZS Otorowo
8:0
Sparta Brody
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
7:1
Płomień Chrzypsko Wielkie
Czarni Kaźmierz
0:1
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Arka Kiekrz
1:3
Złoci Złotkowo
Rokita Rokietnica
4:3
LZS Otorowo
Czarni II Wróblewo
4:0
GKS Golęczewo
Sparta Brody
0:3
LKS Baborówko
KS Gaj Wielki
2:1
KS Kąsinowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
1:7
Czarni Kaźmierz
Polonia Poznań
4:0
LZS Otorowo
Złoci Złotkowo
2:2
Czarni II Wróblewo
KS Kąsinowo
3:0*
Sparta Brody
LKS Baborówko
4:2
Rokita Rokietnica
Płomień Chrzypsko Wielkie
3:1
Arka Kiekrz
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
6:2
KS Gaj Wielki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kaźmierz
3:1
Złoci Złotkowo
Polonia Poznań
11:2
LKS Baborówko
Rokita Rokietnica
1:4
KS Kąsinowo
Sparta Brody
0:16
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Płomień Chrzypsko Wielkie
5:1
LZS Otorowo
KS Gaj Wielki
1:4
GKS Golęczewo
Arka Kiekrz
2:13
Czarni II Wróblewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baborówko
3:1
Płomień Chrzypsko Wielkie
GKS Golęczewo
15:1
Sparta Brody
Polonia Poznań
4:0
KS Kąsinowo
Złoci Złotkowo
4:2
KS Gaj Wielki
Czarni II Wróblewo
0:1
Czarni Kaźmierz
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
4:0
Rokita Rokietnica
LZS Otorowo
8:0
Arka Kiekrz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baborówko
2:1
LZS Otorowo
GKS Golęczewo
1:4
Rokita Rokietnica
Złoci Złotkowo
3:0*
Sparta Brody
Arka Kiekrz
3:7
Czarni Kaźmierz
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
2:5
Polonia Poznań
Czarni II Wróblewo
2:0
KS Gaj Wielki
KS Kąsinowo
2:1
Płomień Chrzypsko Wielkie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baborówko
5:1
Arka Kiekrz
GKS Golęczewo
2:2
Polonia Poznań
Rokita Rokietnica
0:4
Złoci Złotkowo
Sparta Brody
2:4
Czarni II Wróblewo
Płomień Chrzypsko Wielkie
3:4
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
LZS Otorowo
2:6
KS Kąsinowo
KS Gaj Wielki
1:4
Czarni Kaźmierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
1:0
Płomień Chrzypsko Wielkie
Czarni Kaźmierz
3:0
Sparta Brody
Złoci Złotkowo
2:3
Polonia Poznań
Arka Kiekrz
5:4
KS Gaj Wielki
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
1:1
LZS Otorowo
KS Kąsinowo
5:1
LKS Baborówko
Czarni II Wróblewo
1:1
Rokita Rokietnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baborówko
2:3
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Rokita Rokietnica
1:2
Czarni Kaźmierz
Sparta Brody
1:4
KS Gaj Wielki
KS Kąsinowo
6:0
Arka Kiekrz
Czarni II Wróblewo
0:5
Polonia Poznań
Płomień Chrzypsko Wielkie
0:5
Złoci Złotkowo
LZS Otorowo
1:0
GKS Golęczewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
7:1
LKS Baborówko
KS Gaj Wielki
4:3
Rokita Rokietnica
Czarni Kaźmierz
0:4
Polonia Poznań
Złoci Złotkowo
4:1
LZS Otorowo
Arka Kiekrz
8:3
Sparta Brody
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
6:0
KS Kąsinowo
Czarni II Wróblewo
4:0
Płomień Chrzypsko Wielkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Otorowo
1:0
Czarni II Wróblewo
LKS Baborówko
0:3
Złoci Złotkowo
Rokita Rokietnica
7:1
Sparta Brody
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
7:1
Arka Kiekrz
KS Kąsinowo
3:2
GKS Golęczewo
KS Gaj Wielki
1:5
Polonia Poznań
Płomień Chrzypsko Wielkie
0:8
Czarni Kaźmierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
2:4
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Arka Kiekrz
4:4
Rokita Rokietnica
Sparta Brody
0:9
Polonia Poznań
Czarni II Wróblewo
2:0
LKS Baborówko
KS Gaj Wielki
4:4
Płomień Chrzypsko Wielkie
Złoci Złotkowo
2:2
KS Kąsinowo
Czarni Kaźmierz
2:1
LZS Otorowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
9:3
Arka Kiekrz
Rokita Rokietnica
0:3
Polonia Poznań
KS Kąsinowo
3:4
Czarni II Wróblewo
LKS Baborówko
2:6
Czarni Kaźmierz
Płomień Chrzypsko Wielkie
4:1
Sparta Brody
LZS Otorowo
2:5
KS Gaj Wielki
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
6:1
Złoci Złotkowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Kiekrz
0:18
Polonia Poznań
Złoci Złotkowo
1:2
GKS Golęczewo
KS Gaj Wielki
3:1
LKS Baborówko
Rokita Rokietnica
5:0
Płomień Chrzypsko Wielkie
Sparta Brody
0:6
LZS Otorowo
Czarni II Wróblewo
1:0
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Czarni Kaźmierz
2:1
KS Kąsinowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
3:0*
Czarni II Wróblewo
Czarni Kaźmierz
0:1
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Złoci Złotkowo
7:3
Arka Kiekrz
KS Kąsinowo
1:3
KS Gaj Wielki
LKS Baborówko
3:1
Sparta Brody
LZS Otorowo
3:3
Rokita Rokietnica
Płomień Chrzypsko Wielkie
0:3
Polonia Poznań
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Otorowo
3:4
Polonia Poznań
Arka Kiekrz
6:4
Płomień Chrzypsko Wielkie
Rokita Rokietnica
4:1
LKS Baborówko
Sparta Brody
1:2
KS Kąsinowo
Czarni II Wróblewo
3:3
Złoci Złotkowo
KS Gaj Wielki
1:1
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Czarni Kaźmierz
7:1
GKS Golęczewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Złoci Złotkowo
2:2
Czarni Kaźmierz
KS Kąsinowo
2:2
Rokita Rokietnica
Sparta Brody
1:4
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Czarni II Wróblewo
4:1
Arka Kiekrz
KS Gaj Wielki
3:0
GKS Golęczewo
LZS Otorowo
3:2
Płomień Chrzypsko Wielkie
LKS Baborówko
0:7
Polonia Poznań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Kiekrz
3:3
LZS Otorowo
KS Gaj Wielki
3:2
Złoci Złotkowo
Rokita Rokietnica
0:5
Tarnovia III Tarnowo Podgórne
Czarni Kaźmierz
5:2
Czarni II Wróblewo
Sparta Brody
0:4
GKS Golęczewo
KS Kąsinowo
2:2
Polonia Poznań
Płomień Chrzypsko Wielkie
8:2
LKS Baborówko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości