zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
Pauza
Mieszko Gniezno
3:2
Lider Swarzędz
Unia Swarzędz
1:3
Zjednoczeni Trzemeszno
GKS Lechita Kłecko
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
Pauza
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Mieszko Gniezno
Zjednoczeni Trzemeszno
6:0
GKS Lechita Kłecko
Koziołek Poznań
2:3
Unia Swarzędz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
Pauza
GKS Lechita Kłecko
0:2
Koziołek Poznań
Lider Swarzędz
3:2
Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno
0:4
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
Pauza
Koziołek Poznań
1:5
Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz
8:2
GKS Lechita Kłecko
Zjednoczeni Trzemeszno
7:1
Lider Swarzędz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lechita Kłecko
Pauza
Mieszko Gniezno
1:0
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
0:7
Zjednoczeni Trzemeszno
Koziołek Poznań
1:3
Lider Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
Pauza
Koziołek Poznań
1:2
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz
3:3
Lider Swarzędz
GKS Lechita Kłecko
1:4
Mieszko Gniezno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
Pauza
Lider Swarzędz
10:0
GKS Lechita Kłecko
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
Unia Swarzędz
Zjednoczeni Trzemeszno
5:0
Koziołek Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
Pauza
Lider Swarzędz
4:1
Mieszko Gniezno
Zjednoczeni Trzemeszno
5:0
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
3:2
GKS Lechita Kłecko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
Pauza
Unia Swarzędz
3:1
Koziołek Poznań
GKS Lechita Kłecko
0:4
Zjednoczeni Trzemeszno
Mieszko Gniezno
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
Pauza
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Lider Swarzędz
Koziołek Poznań
2:1
GKS Lechita Kłecko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
Pauza
Unia Swarzędz
4:3
GKS Lechita Kłecko
Lider Swarzędz
2:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Mieszko Gniezno
5:0
Koziołek Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Lechita Kłecko
Pauza
Unia Swarzędz
2:5
Mieszko Gniezno
Lider Swarzędz
3:0*
Koziołek Poznań
Zjednoczeni Trzemeszno
5:2
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
Pauza
Mieszko Gniezno
9:0
GKS Lechita Kłecko
Lider Swarzędz
6:1
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Koziołek Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
Pauza
Koziołek Poznań
2:8
Zjednoczeni Trzemeszno
Unia Swarzędz
6:1
Polonia Środa Wielkopolska
GKS Lechita Kłecko
1:2
Lider Swarzędz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości