Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
2:4
KS Gniezno
Concordia Murowana Goślina
6:1
LKS Kicin
Wiara Lecha Poznań
4:2
Orkan Jarosławiec
Zawisza Dolsk
3:3
Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo
1:1
Maratończyk Brzeźno
Przemysław Poznań
3:3
Poznań FC
SKS 13 Poznań
6:1
Orkan Działyń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
1:3
Czarni Czerniejewo
KS Gniezno
2:1
Przemysław Poznań
Zawisza Dolsk
2:3
Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia II Środa Wielkopolska
1:2
Orkan Jarosławiec
Orkan Działyń
0:5
Wiara Lecha Poznań
Poznań FC
1:9
Concordia Murowana Goślina
Maratończyk Brzeźno
6:0
SKS 13 Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
1:1
Zawisza Dolsk
Pogoń Książ Wielkopolski
1:2
Polonia II Środa Wielkopolska
Concordia Murowana Goślina
2:1
KS Gniezno
Wiara Lecha Poznań
1:0
Maratończyk Brzeźno
Orkan Jarosławiec
10:0
Orkan Działyń
SKS 13 Poznań
2:4
LKS Kicin
Poznań FC
2:2
Czarni Czerniejewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
0:2
Wiara Lecha Poznań
KS Gniezno
2:0
Czarni Czerniejewo
Pogoń Książ Wielkopolski
1:2
Przemysław Poznań
Zawisza Dolsk
0:3
Concordia Murowana Goślina
Polonia II Środa Wielkopolska
17:2
Orkan Działyń
Poznań FC
4:1
SKS 13 Poznań
Maratończyk Brzeźno
3:0
Orkan Jarosławiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
8:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Przemysław Poznań
5:1
Polonia II Środa Wielkopolska
SKS 13 Poznań
1:7
KS Gniezno
Orkan Działyń
0:2
Maratończyk Brzeźno
Wiara Lecha Poznań
7:0
Poznań FC
Orkan Jarosławiec
5:0
LKS Kicin
Czarni Czerniejewo
2:3
Zawisza Dolsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
6:1
Orkan Działyń
Pogoń Książ Wielkopolski
4:2
Czarni Czerniejewo
KS Gniezno
2:1
Wiara Lecha Poznań
Przemysław Poznań
3:3
Concordia Murowana Goślina
Zawisza Dolsk
6:2
SKS 13 Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska
4:1
Maratończyk Brzeźno
Poznań FC
1:7
Orkan Jarosławiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Murowana Goślina
3:0
Polonia II Środa Wielkopolska
SKS 13 Poznań
4:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Orkan Działyń
2:5
Poznań FC
Wiara Lecha Poznań
4:2
Zawisza Dolsk
Orkan Jarosławiec
3:2
KS Gniezno
Maratończyk Brzeźno
6:2
LKS Kicin
Czarni Czerniejewo
2:1
Przemysław Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
0:1
Wiara Lecha Poznań
Concordia Murowana Goślina
3:1
Czarni Czerniejewo
KS Gniezno
4:0
Orkan Działyń
Przemysław Poznań
8:1
SKS 13 Poznań
Zawisza Dolsk
0:0
Orkan Jarosławiec
Polonia II Środa Wielkopolska
2:3
LKS Kicin
Poznań FC
2:2
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
2:1
Przemysław Poznań
SKS 13 Poznań
0:6
Concordia Murowana Goślina
Orkan Działyń
1:5
Zawisza Dolsk
LKS Kicin
2:2
Poznań FC
Orkan Jarosławiec
0:3
Pogoń Książ Wielkopolski
Maratończyk Brzeźno
0:5
KS Gniezno
Czarni Czerniejewo
1:2
Polonia II Środa Wielkopolska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
3:0
Orkan Działyń
Zawisza Dolsk
1:1
Maratończyk Brzeźno
KS Gniezno
3:0
LKS Kicin
Przemysław Poznań
6:2
Orkan Jarosławiec
Polonia II Środa Wielkopolska
7:0
Poznań FC
Czarni Czerniejewo
4:0
SKS 13 Poznań
Concordia Murowana Goślina
2:1
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
3:2
Zawisza Dolsk
SKS 13 Poznań
0:5
Polonia II Środa Wielkopolska
Poznań FC
0:1
KS Gniezno
Orkan Działyń
3:2
Przemysław Poznań
Wiara Lecha Poznań
3:0
Czarni Czerniejewo
Orkan Jarosławiec
2:0
Concordia Murowana Goślina
Maratończyk Brzeźno
5:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
0:4
LKS Kicin
Concordia Murowana Goślina
7:0
Orkan Działyń
Przemysław Poznań
3:1
Maratończyk Brzeźno
Zawisza Dolsk
2:2
Poznań FC
SKS 13 Poznań
3:1
Wiara Lecha Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska
3:1
KS Gniezno
Czarni Czerniejewo
0:1
Orkan Jarosławiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
1:0
Przemysław Poznań
Orkan Działyń
2:4
Czarni Czerniejewo
Wiara Lecha Poznań
4:2
Polonia II Środa Wielkopolska
KS Gniezno
7:2
Zawisza Dolsk
Orkan Jarosławiec
6:1
SKS 13 Poznań
Maratończyk Brzeźno
1:4
Concordia Murowana Goślina
Pogoń Książ Wielkopolski
1:2
Poznań FC
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
1:5
Concordia Murowana Goślina
Poznań FC
0:1
Przemysław Poznań
Orkan Działyń
2:3
SKS 13 Poznań
KS Gniezno
2:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Orkan Jarosławiec
2:4
Wiara Lecha Poznań
Maratończyk Brzeźno
1:1
Czarni Czerniejewo
Polonia II Środa Wielkopolska
11:1
Zawisza Dolsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
4:0
Zawisza Dolsk
Concordia Murowana Goślina
4:1
Poznań FC
Przemysław Poznań
1:7
KS Gniezno
SKS 13 Poznań
0:2
Maratończyk Brzeźno
Orkan Jarosławiec
4:0
Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo
1:0
LKS Kicin
Wiara Lecha Poznań
9:0
Orkan Działyń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
2:1
SKS 13 Poznań
Maratończyk Brzeźno
0:4
Wiara Lecha Poznań
Zawisza Dolsk
2:2
Przemysław Poznań
Orkan Działyń
1:6
Orkan Jarosławiec
Czarni Czerniejewo
5:0
Poznań FC
Polonia II Środa Wielkopolska
2:1
Pogoń Książ Wielkopolski
KS Gniezno
2:1
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
4:0
LKS Kicin
Przemysław Poznań
3:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Concordia Murowana Goślina
2:0
Zawisza Dolsk
Orkan Jarosławiec
2:1
Maratończyk Brzeźno
Czarni Czerniejewo
0:1
KS Gniezno
Orkan Działyń
0:10
Polonia II Środa Wielkopolska
SKS 13 Poznań
2:1
Poznań FC
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
1:3
Orkan Jarosławiec
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
Concordia Murowana Goślina
Zawisza Dolsk
2:1
Czarni Czerniejewo
Poznań FC
0:4
Wiara Lecha Poznań
KS Gniezno
1:0
SKS 13 Poznań
Maratończyk Brzeźno
3:0
Orkan Działyń
Polonia II Środa Wielkopolska
1:2
Przemysław Poznań
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
2:0
Zawisza Dolsk
Orkan Jarosławiec
10:0
Poznań FC
Maratończyk Brzeźno
3:0
Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo
3:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Wiara Lecha Poznań
2:2
KS Gniezno
Concordia Murowana Goślina
3:1
Przemysław Poznań
Orkan Działyń
0:3
LKS Kicin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
1:1
Wiara Lecha Poznań
Przemysław Poznań
3:0
Orkan Działyń
Pogoń Książ Wielkopolski
4:2
Maratończyk Brzeźno
Concordia Murowana Goślina
6:0
Orkan Jarosławiec
Zawisza Dolsk
3:3
LKS Kicin
KS Gniezno
1:2
Poznań FC
Polonia II Środa Wielkopolska
2:3
SKS 13 Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
0:3
Maratończyk Brzeźno
Przemysław Poznań
2:2
Czarni Czerniejewo
Zawisza Dolsk
1:4
Wiara Lecha Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
0:3
SKS 13 Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska
1:0
Concordia Murowana Goślina
Poznań FC
2:0
Orkan Działyń
KS Gniezno
1:2
Orkan Jarosławiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
1:1
Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo
0:3
Concordia Murowana Goślina
SKS 13 Poznań
0:4
Przemysław Poznań
Orkan Działyń
1:3
KS Gniezno
Orkan Jarosławiec
5:1
Zawisza Dolsk
Maratończyk Brzeźno
6:2
Poznań FC
Wiara Lecha Poznań
5:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
Orkan Jarosławiec
Concordia Murowana Goślina
1:0
SKS 13 Poznań
Poznań FC
0:0
LKS Kicin
KS Gniezno
2:1
Maratończyk Brzeźno
Polonia II Środa Wielkopolska
2:1
Czarni Czerniejewo
Zawisza Dolsk
4:0
Orkan Działyń
Przemysław Poznań
1:2
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
0:1
KS Gniezno
SKS 13 Poznań
1:1
Czarni Czerniejewo
Orkan Działyń
2:7
Pogoń Książ Wielkopolski
Orkan Jarosławiec
7:1
Przemysław Poznań
Maratończyk Brzeźno
2:2
Zawisza Dolsk
Poznań FC
1:8
Polonia II Środa Wielkopolska
Wiara Lecha Poznań
0:1
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
6:1
SKS 13 Poznań
KS Gniezno
3:1
Polonia II Środa Wielkopolska
Orkan Jarosławiec
3:6
Czarni Czerniejewo
Maratończyk Brzeźno
3:6
Przemysław Poznań
LKS Kicin
0:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Poznań FC
1:1
Zawisza Dolsk
Orkan Działyń
0:3
Concordia Murowana Goślina
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Poznań FC
0:1
Pogoń Książ Wielkopolski
SKS 13 Poznań
3:4
Orkan Jarosławiec
Polonia II Środa Wielkopolska
4:0
Wiara Lecha Poznań
Concordia Murowana Goślina
7:0
Maratończyk Brzeźno
Przemysław Poznań
6:1
LKS Kicin
Czarni Czerniejewo
3:0
Orkan Działyń
Zawisza Dolsk
4:1
KS Gniezno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości