zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Zakrzewo
Pauza
Sokół Pniewy
0:4
Kotwica Kórnik
Warta Międzychód
7:5
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
WAP Luboń
0:18
Orlik Poznań
AF Orły Komorniki
3:0
NAP Nowy Tomyśl
Warta II Poznań
9:2
Grom Plewiska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Pauza
Warta Międzychód
1:8
Warta II Poznań
Orlik Poznań
3:0
Sokół Pniewy
AF Orły Komorniki
1:2
Kotwica Kórnik
NAP Nowy Tomyśl
0:3
Korona Zakrzewo
Grom Plewiska
10:3
WAP Luboń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
NAP Nowy Tomyśl
Pauza
Korona Zakrzewo
4:0
Kotwica Kórnik
Warta II Poznań
1:3
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
WAP Luboń
1:4
Warta Międzychód
AF Orły Komorniki
4:3
Orlik Poznań
Sokół Pniewy
1:3
Grom Plewiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
Pauza
Grom Plewiska
1:2
AF Orły Komorniki
Warta Międzychód
3:8
Sokół Pniewy
Orlik Poznań
1:6
Korona Zakrzewo
Warta II Poznań
15:0
WAP Luboń
NAP Nowy Tomyśl
0:3
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
Pauza
Sokół Pniewy
2:15
Warta II Poznań
WAP Luboń
3:6
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
AF Orły Komorniki
3:6
Warta Międzychód
NAP Nowy Tomyśl
0:2
Kotwica Kórnik
Korona Zakrzewo
5:2
Grom Plewiska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
Pauza
Warta Międzychód
1:4
Korona Zakrzewo
Orlik Poznań
4:0
NAP Nowy Tomyśl
Warta II Poznań
8:0
AF Orły Komorniki
WAP Luboń
5:7
Sokół Pniewy
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
2:0
Kotwica Kórnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
Pauza
Kotwica Kórnik
3:1
Orlik Poznań
Korona Zakrzewo
1:1
Warta II Poznań
Sokół Pniewy
2:1
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
AF Orły Komorniki
6:1
WAP Luboń
NAP Nowy Tomyśl
2:4
Grom Plewiska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
1:3
Kotwica Kórnik
Warta II Poznań
Pauza
Sokół Pniewy
4:2
AF Orły Komorniki
Warta Międzychód
0:1
NAP Nowy Tomyśl
WAP Luboń
4:5
Korona Zakrzewo
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
6:3
Orlik Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
3:0
Warta Międzychód
Korona Zakrzewo
7:2
Sokół Pniewy
WAP Luboń
Pauza
NAP Nowy Tomyśl
0:5
Warta II Poznań
Orlik Poznań
2:2
Grom Plewiska
AF Orły Komorniki
0:5
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
Pauza
Grom Plewiska
0:7
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Warta Międzychód
4:6
Orlik Poznań
Warta II Poznań
6:0
Kotwica Kórnik
WAP Luboń
1:4
NAP Nowy Tomyśl
AF Orły Komorniki
0:4
Korona Zakrzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
7:0
WAP Luboń
Grom Plewiska
7:0
Warta Międzychód
Warta II Poznań
5:0
Orlik Poznań
AF Orły Komorniki
Pauza
NAP Nowy Tomyśl
2:2
Sokół Pniewy
Korona Zakrzewo
8:4
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
- : -
Sokół Pniewy
Orlik Poznań
- : -
WAP Luboń
NAP Nowy Tomyśl
- : -
AF Orły Komorniki
Grom Plewiska
- : -
Warta II Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości