Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieleszyn
9:3
Uzarzewo
Kołata
2:1
Orkan Wierzyce
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
2:2
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
Rapid Imielenko
7:0
Wełenka Dębnica
WKS Owieczki
1:1
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
FC Karłowice
2:1
Pobiedziki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
Pauza
Pobiedziki
0:3
Kołata
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
4:5
Orkan Wierzyce
FC Karłowice
5:3
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
0:3
Rapid Imielenko
Wełenka Dębnica
1:6
Uzarzewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Karłowice
Pauza
Kołata
1:0
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
4:0
Pobiedziki
WKS Owieczki
3:1
Mieleszyn
Wełenka Dębnica
0:3
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
Rapid Imielenko
1:0
Orkan Wierzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kołata
Pauza
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
0:5
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
0:5
Uzarzewo
Orkan Wierzyce
5:1
Wełenka Dębnica
Mieleszyn
4:0
FC Karłowice
Pobiedziki
1:6
Rapid Imielenko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
Pauza
WKS Owieczki
1:2
Uzarzewo
Rapid Imielenko
3:4
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kołata
5:3
Mieleszyn
Wełenka Dębnica
0:3
Pobiedziki
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
2:4
Orkan Wierzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Wierzyce
1:2
Uzarzewo
Pobiedziki
2:1
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
WKS Owieczki
4:2
FC Karłowice
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
10:0
Wełenka Dębnica
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
2:6
Mieleszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Wierzyce
6:1
Pobiedziki
Rapid Imielenko
2:7
Mieleszyn
Kołata
3:3
WKS Owieczki
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
0:2
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pobiedziki
2:3
Uzarzewo
WKS Owieczki
3:0
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
Mieleszyn
3:0
Wełenka Dębnica
FC Karłowice
0:3
Kołata
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kołata
5:2
Uzarzewo
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
2:4
FC Karłowice
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
0:20
Mieleszyn
Pobiedziki
0:6
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Rapid Imielenko
2:1
WKS Owieczki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pobiedziki
Pauza
WKS Owieczki
3:0
Wełenka Dębnica
Rapid Imielenko
2:1
FC Karłowice
Mieleszyn
3:0
Orkan Wierzyce
Kołata
3:0
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
1:3
Uzarzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pobiedziki
1:4
Mieleszyn
Wełenka Dębnica
0:3
FC Karłowice
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Pauza
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
0:13
Uzarzewo
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
1:2
WKS Owieczki
Rapid Imielenko
0:0
Kołata
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Uzarzewo
Pauza
WKS Owieczki
2:1
Orkan Wierzyce
Mieleszyn
7:0
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kołata
3:0
Wełenka Dębnica
FC Karłowice
4:4
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
0:3
Rapid Imielenko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieleszyn
Pauza
Orkan Wierzyce
- : -
FC Karłowice
Pobiedziki
- : -
WKS Owieczki
Rapid Imielenko
- : -
Uzarzewo
TOP TRANS N&B FURNITURE Leśniewo
- : -
Wełenka Dębnica
WEDZIKOWSKI KS Fałkowo
- : -
Kołata
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości