Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
4:4
Koziołek Poznań
Huragan Pobiedziska
2:1
Wielkopolska Komorniki
Suchary Suchy Las
1:3
Orlik Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
8:1
SPN Szamotuły
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:4
Lider Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
Lipno Stęszew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
1:1
SPN Szamotuły
Wielkopolska Komorniki
1:2
UKS Śrem
Lipno Stęszew
0:3
Suchary Suchy Las
Koziołek Poznań
0:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lider Swarzędz
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Orlik Poznań
0:7
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
1:1
Orlik Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne
6:0
Koziołek Poznań
Suchary Suchy Las
6:0
Lider Swarzędz
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
11:0
Lipno Stęszew
UKS Śrem
0:4
Huragan Pobiedziska
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:2
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
1:8
Suchary Suchy Las
Huragan Pobiedziska
2:0
Orlik Poznań
Wielkopolska Komorniki
3:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lipno Stęszew
0:4
SPN Szamotuły
UKS Śrem
2:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lider Swarzędz
1:3
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:0
UKS Śrem
Suchary Suchy Las
6:1
Wielkopolska Komorniki
Orlik Poznań
9:1
Lipno Stęszew
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
8:0
Koziołek Poznań
SPN Szamotuły
4:0
Lider Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
0:0
Huragan Pobiedziska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolska Komorniki
0:6
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
UKS Śrem
1:6
Suchary Suchy Las
Huragan Pobiedziska
1:1
Lipno Stęszew
Lider Swarzędz
2:0
Orlik Poznań
Koziołek Poznań
1:9
SPN Szamotuły
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:1
Huragan Pobiedziska
Orlik Poznań
1:1
Koziołek Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
8:0
UKS Śrem
Suchary Suchy Las
4:2
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
SPN Szamotuły
7:2
Wielkopolska Komorniki
Lipno Stęszew
1:1
Lider Swarzędz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
3:0
Lipno Stęszew
UKS Śrem
1:2
SPN Szamotuły
Huragan Pobiedziska
1:1
Lider Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:4
Suchary Suchy Las
Wielkopolska Komorniki
1:4
Orlik Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:8
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipno Stęszew
2:5
Wielkopolska Komorniki
Suchary Suchy Las
1:1
Huragan Pobiedziska
Orlik Poznań
0:2
UKS Śrem
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
5:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
SPN Szamotuły
8:1
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lider Swarzędz
5:1
Koziołek Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:0
SPN Szamotuły
UKS Śrem
2:0
Lipno Stęszew
Huragan Pobiedziska
2:0
Koziołek Poznań
Wielkopolska Komorniki
3:3
Lider Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:2
Orlik Poznań
Suchary Suchy Las
1:5
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
0:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Koziołek Poznań
0:1
Wielkopolska Komorniki
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
5:0
Huragan Pobiedziska
Lipno Stęszew
3:5
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lider Swarzędz
2:0
UKS Śrem
SPN Szamotuły
2:2
Suchary Suchy Las
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości