Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
4:4
Koziołek Poznań
Huragan Pobiedziska
2:1
Wielkopolska Komorniki
Suchary Suchy Las
1:3
Orlik Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
8:1
SPN Szamotuły
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:4
Lider Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
Lipno Stęszew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
1:1
SPN Szamotuły
Wielkopolska Komorniki
1:2
UKS Śrem
Lipno Stęszew
0:3
Suchary Suchy Las
Koziołek Poznań
0:3
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lider Swarzędz
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Orlik Poznań
0:7
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
1:1
Orlik Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne
6:0
Koziołek Poznań
Suchary Suchy Las
6:0
Lider Swarzędz
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
11:0
Lipno Stęszew
UKS Śrem
- : -
Huragan Pobiedziska
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
1:2
Wielkopolska Komorniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Koziołek Poznań
- : -
Suchary Suchy Las
Huragan Pobiedziska
- : -
Orlik Poznań
Wielkopolska Komorniki
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lipno Stęszew
- : -
SPN Szamotuły
UKS Śrem
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
- : -
Lider Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
UKS Śrem
Suchary Suchy Las
- : -
Wielkopolska Komorniki
Orlik Poznań
- : -
Lipno Stęszew
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
- : -
Koziołek Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
- : -
Huragan Pobiedziska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
Orlik Poznań
Koziołek Poznań
- : -
SPN Szamotuły
UKS Śrem
- : -
Suchary Suchy Las
Huragan Pobiedziska
- : -
Lipno Stęszew
Wielkopolska Komorniki
- : -
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
- : -
Wielkopolska Komorniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Huragan Pobiedziska
Orlik Poznań
- : -
Koziołek Poznań
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
- : -
UKS Śrem
Lipno Stęszew
- : -
Lider Swarzędz
Suchary Suchy Las
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
- : -
Lipno Stęszew
UKS Śrem
- : -
SPN Szamotuły
Huragan Pobiedziska
- : -
Lider Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Suchary Suchy Las
Wielkopolska Komorniki
- : -
Orlik Poznań
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
- : -
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
Koziołek Poznań
Suchary Suchy Las
- : -
Huragan Pobiedziska
Orlik Poznań
- : -
UKS Śrem
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lipno Stęszew
- : -
Wielkopolska Komorniki
SPN Szamotuły
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Śrem
- : -
Lipno Stęszew
Huragan Pobiedziska
- : -
Koziołek Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
SPN Szamotuły
Suchary Suchy Las
- : -
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
Wielkopolska Komorniki
- : -
Lider Swarzędz
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
- : -
Orlik Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
- : -
UKS Śrem
Koziołek Poznań
- : -
Wielkopolska Komorniki
SPN Szamotuły
- : -
Suchary Suchy Las
Orlik Poznań
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Szkoła Futbolu Marcina Drajera
- : -
Huragan Pobiedziska
Lipno Stęszew
- : -
UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości