Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Luboń
Pauza
Okoń Sapowice
2:3
Ogrol Sielinko
Orły Plewiska
3:0*
KS Gminy Brodnica Manieczki
Piast Jabłonna
3:2
Jastrząb Rudniki
Orlik Sępno
1:4
NKS Niepruszewo
Orzeł Rostarzewo
1:1
Las Puszczykowo
Huragan Michorzewo
5:0
Pieczarka Wielichowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrol Sielinko
Pauza
Pogrom Luboń
3:4
Pieczarka Wielichowo
NKS Niepruszewo
4:1
Okoń Sapowice
Las Puszczykowo
3:0
Orły Plewiska
Orzeł Rostarzewo
5:2
Jastrząb Rudniki
KS Gminy Brodnica Manieczki
3:1
Orlik Sępno
Huragan Michorzewo
8:1
Piast Jabłonna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pieczarka Wielichowo
Pauza
Orły Plewiska
3:4
Jastrząb Rudniki
Orzeł Rostarzewo
0:0
Huragan Michorzewo
Okoń Sapowice
4:0
KS Gminy Brodnica Manieczki
Piast Jabłonna
1:2
Pogrom Luboń
Ogrol Sielinko
0:1
NKS Niepruszewo
Orlik Sępno
1:3
Las Puszczykowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Niepruszewo
Pauza
Las Puszczykowo
0:2
Okoń Sapowice
Orlik Sępno
4:3
Jastrząb Rudniki
Pogrom Luboń
11:2
Orzeł Rostarzewo
Piast Jabłonna
1:6
Pieczarka Wielichowo
KS Gminy Brodnica Manieczki
2:1
Ogrol Sielinko
Huragan Michorzewo
8:0
Orły Plewiska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Jabłonna
Pauza
NKS Niepruszewo
1:1
KS Gminy Brodnica Manieczki
Okoń Sapowice
1:3
Jastrząb Rudniki
Ogrol Sielinko
4:0
Las Puszczykowo
Orzeł Rostarzewo
1:0
Pieczarka Wielichowo
Orły Plewiska
0:6
Pogrom Luboń
Orlik Sępno
1:8
Huragan Michorzewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gminy Brodnica Manieczki
Pauza
Las Puszczykowo
3:3
NKS Niepruszewo
Piast Jabłonna
5:4
Orzeł Rostarzewo
Jastrząb Rudniki
0:1
Ogrol Sielinko
Orły Plewiska
1:4
Pieczarka Wielichowo
Pogrom Luboń
9:1
Orlik Sępno
Huragan Michorzewo
2:0
Okoń Sapowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
Pauza
NKS Niepruszewo
3:1
Jastrząb Rudniki
Okoń Sapowice
1:3
Pogrom Luboń
Orlik Sępno
1:5
Pieczarka Wielichowo
Orły Plewiska
2:0
Piast Jabłonna
Ogrol Sielinko
1:1
Huragan Michorzewo
KS Gminy Brodnica Manieczki
3:2
Las Puszczykowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Las Puszczykowo
Pauza
Okoń Sapowice
2:0
Pieczarka Wielichowo
Piast Jabłonna
2:0
Orlik Sępno
Orzeł Rostarzewo
3:0
Orły Plewiska
Pogrom Luboń
1:0
Ogrol Sielinko
KS Gminy Brodnica Manieczki
2:0
Jastrząb Rudniki
Huragan Michorzewo
3:0
NKS Niepruszewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Plewiska
Pauza
Las Puszczykowo
6:0
Jastrząb Rudniki
Okoń Sapowice
2:2
Piast Jabłonna
NKS Niepruszewo
1:0
Pogrom Luboń
Ogrol Sielinko
6:1
Pieczarka Wielichowo
Orlik Sępno
0:4
Orzeł Rostarzewo
KS Gminy Brodnica Manieczki
0:3
Huragan Michorzewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Rudniki
Pauza
NKS Niepruszewo
4:0
Pieczarka Wielichowo
Piast Jabłonna
1:2
Ogrol Sielinko
Orzeł Rostarzewo
5:3
Okoń Sapowice
Orły Plewiska
4:0
Orlik Sępno
Huragan Michorzewo
2:0
Las Puszczykowo
Pogrom Luboń
4:2
KS Gminy Brodnica Manieczki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Sępno
Pauza
Las Puszczykowo
2:1
Pogrom Luboń
NKS Niepruszewo
7:2
Piast Jabłonna
Okoń Sapowice
5:2
Orły Plewiska
Ogrol Sielinko
2:2
Orzeł Rostarzewo
Huragan Michorzewo
8:0
Jastrząb Rudniki
KS Gminy Brodnica Manieczki
1:0
Pieczarka Wielichowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Michorzewo
Pauza
Las Puszczykowo
2:0
Pieczarka Wielichowo
Pogrom Luboń
4:0
Jastrząb Rudniki
Piast Jabłonna
3:2
KS Gminy Brodnica Manieczki
Orlik Sępno
1:3
Okoń Sapowice
Orły Plewiska
2:9
Ogrol Sielinko
Orzeł Rostarzewo
7:5
NKS Niepruszewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Okoń Sapowice
Pauza
Las Puszczykowo
2:2
Piast Jabłonna
NKS Niepruszewo
4:1
Orły Plewiska
Ogrol Sielinko
3:0
Orlik Sępno
Huragan Michorzewo
0:0
Pogrom Luboń
Jastrząb Rudniki
0:4
Pieczarka Wielichowo
KS Gminy Brodnica Manieczki
0:1
Orzeł Rostarzewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Luboń
Pauza
NKS Niepruszewo
4:1
Orlik Sępno
Las Puszczykowo
2:1
Orzeł Rostarzewo
Ogrol Sielinko
4:3
Okoń Sapowice
Pieczarka Wielichowo
0:3
Huragan Michorzewo
Jastrząb Rudniki
2:1
Piast Jabłonna
KS Gminy Brodnica Manieczki
3:2
Orły Plewiska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrol Sielinko
Pauza
Okoń Sapowice
2:5
NKS Niepruszewo
Piast Jabłonna
1:3
Huragan Michorzewo
Orlik Sępno
1:5
KS Gminy Brodnica Manieczki
Pieczarka Wielichowo
1:4
Pogrom Luboń
Jastrząb Rudniki
2:6
Orzeł Rostarzewo
Orły Plewiska
1:4
Las Puszczykowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pieczarka Wielichowo
Pauza
Huragan Michorzewo
0:1
Orzeł Rostarzewo
NKS Niepruszewo
3:0
Ogrol Sielinko
Las Puszczykowo
5:1
Orlik Sępno
Jastrząb Rudniki
5:2
Orły Plewiska
KS Gminy Brodnica Manieczki
0:3*
Okoń Sapowice
Pogrom Luboń
4:0
Piast Jabłonna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Niepruszewo
Pauza
Okoń Sapowice
0:3
Las Puszczykowo
Orły Plewiska
2:8
Huragan Michorzewo
Jastrząb Rudniki
2:5
Orlik Sępno
Ogrol Sielinko
4:3
KS Gminy Brodnica Manieczki
Pieczarka Wielichowo
3:5
Piast Jabłonna
Orzeł Rostarzewo
3:2
Pogrom Luboń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Jabłonna
Pauza
Pogrom Luboń
5:2
Orły Plewiska
Las Puszczykowo
2:2
Ogrol Sielinko
Jastrząb Rudniki
1:3
Okoń Sapowice
Pieczarka Wielichowo
2:2
Orzeł Rostarzewo
KS Gminy Brodnica Manieczki
1:4
NKS Niepruszewo
Huragan Michorzewo
3:0
Orlik Sępno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gminy Brodnica Manieczki
Pauza
Ogrol Sielinko
1:2
Jastrząb Rudniki
Pieczarka Wielichowo
1:1
Orły Plewiska
Orzeł Rostarzewo
2:0
Piast Jabłonna
NKS Niepruszewo
1:3
Las Puszczykowo
Okoń Sapowice
0:3
Huragan Michorzewo
Orlik Sępno
2:6
Pogrom Luboń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
Pauza
Pogrom Luboń
5:0
Okoń Sapowice
Las Puszczykowo
0:1
KS Gminy Brodnica Manieczki
Jastrząb Rudniki
0:0
NKS Niepruszewo
Pieczarka Wielichowo
3:1
Orlik Sępno
Piast Jabłonna
2:1
Orły Plewiska
Huragan Michorzewo
2:1
Ogrol Sielinko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Las Puszczykowo
Pauza
NKS Niepruszewo
0:1
Huragan Michorzewo
Orły Plewiska
4:1
Orzeł Rostarzewo
Orlik Sępno
6:0
Piast Jabłonna
Jastrząb Rudniki
1:4
KS Gminy Brodnica Manieczki
Ogrol Sielinko
2:1
Pogrom Luboń
Pieczarka Wielichowo
6:6
Okoń Sapowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Plewiska
Pauza
Pogrom Luboń
1:0
NKS Niepruszewo
Jastrząb Rudniki
2:3
Las Puszczykowo
Piast Jabłonna
3:2
Okoń Sapowice
Pieczarka Wielichowo
3:1
Ogrol Sielinko
Orzeł Rostarzewo
3:2
Orlik Sępno
Huragan Michorzewo
5:0
KS Gminy Brodnica Manieczki
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Rudniki
Pauza
Las Puszczykowo
7:1
Huragan Michorzewo
Ogrol Sielinko
11:0
Piast Jabłonna
Okoń Sapowice
2:1
Orzeł Rostarzewo
Pieczarka Wielichowo
4:4
NKS Niepruszewo
KS Gminy Brodnica Manieczki
3:1
Pogrom Luboń
Orlik Sępno
2:3
Orły Plewiska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Sępno
Pauza
Orły Plewiska
2:3
Okoń Sapowice
Pogrom Luboń
1:1
Las Puszczykowo
Jastrząb Rudniki
1:7
Huragan Michorzewo
Piast Jabłonna
0:5
NKS Niepruszewo
Pieczarka Wielichowo
0:3
KS Gminy Brodnica Manieczki
Orzeł Rostarzewo
3:1
Ogrol Sielinko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Michorzewo
Pauza
NKS Niepruszewo
5:4
Orzeł Rostarzewo
Okoń Sapowice
3:2
Orlik Sępno
Jastrząb Rudniki
1:4
Pogrom Luboń
Ogrol Sielinko
4:1
Orły Plewiska
Pieczarka Wielichowo
1:3
Las Puszczykowo
KS Gminy Brodnica Manieczki
3:0
Piast Jabłonna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Okoń Sapowice
Pauza
Orły Plewiska
2:5
NKS Niepruszewo
Pieczarka Wielichowo
2:2
Jastrząb Rudniki
Orzeł Rostarzewo
2:4
KS Gminy Brodnica Manieczki
Pogrom Luboń
1:3
Huragan Michorzewo
Piast Jabłonna
0:7
Las Puszczykowo
Orlik Sępno
3:3
Ogrol Sielinko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości