Transmisja meczu Lotnika!!!

Już jutro drużyna seniorów rozegra na wyjeździe mecz z IKP Olimpia Poznań. Spotkanie to będzie transmitowane w internecie!!!

Transmisje meczów dla Olimpii są już chlebem powszednim, ponieważ wszystkie dotychczasowe wiosenne spotkania tej drużyny były pokazywane na żywo w internecie. Dla nas jest to pierwszy historyczny incydent, który może szybko się nie powtórzyć. Wszystkich kibiców którzy nie będą mogli zawitać osobiście na boisko przy ul. Armii Poznań 15 o godzinie 16:00, zapraszamy przed ekrany i stronę facebook Olimpii.

IKP Olimpia jest liderem B klasy i już może cieszyć się z awansu o szczebel wyżej. Wyprzedza o 13 punktów drugi KS Łopuchowo, a trzeciego Piasta Łubowo o 14 punktów i ciężko będzie tak dużą różnicę roztrwonić z obecną formą poznaniaków. Najbliżsi rywale w 17 meczach odnieśli 16 zwycięstw i tylko raz zremisowali. Jedyną drużyną która pozbawiła Olimpię zwycięstwa był właśnie Lotnik, osiągając jesienią na Głuszynie wynik 1:1. Obecnie taki wynik będzie bardzo trudny do osiągnięcia i byłby mega sensacją, patrząc na wiosenne wyniki obu drużyn.

Dodatkowego smaku dodaje też fakt że sędzią głównym spotkania będzie Kamil Jaszkul były piłkarz Lotnika, który po zakończeniu gry w naszym klubie rozpoczął karierę sędziego.

serdecznie wszystkich zapraszamy sobota 29 kwietnia, godzina 16:00, lub przed ekrany kliknij tutaj.