Seniorzy wycofani z rozgrywek.

Niestety w nadchodzącym sezonie drużyna seniorów nie wystąpi w rozgrywkach WZPN w B klasie. Została wycofana. Z decyzją czekano do ostatniej chwili.

Przez pięć sezonów seniorzy Lotnika-1997 uczestniczyli w rozgrywkach WZPN z różnymi osiągnięciami. W obecnym ich nie zobaczymy. Trudną i smutną decyzję zarząd podjął po rozmowie z zawodnikami późnym popołudniem w czwartek. Bezpośrednią przyczyną był brak wystarzającej liczby zawodników. Każda ze stron nie chciała powtórki z wiosny poprzedniego sezonu, gdzie na mecze ledwo zlepiano jedenastkę. Nie jest to jedyny powód takiej decyzji, ponieważ pośrednich przyczyn jest więcej, o których można by rozmawiać tygodniami.

To nie jest koniec Lotnika. Są drużyny młodzieżowe, oraz plan na przyszły sezon (rok) z nowym boiskiem i drużyną seniorów. Plan, który można zrealizować, ale trzeba działać wspólnienie nie w pojedynkę. Klub piłkarski bez drużyny seniorów to nie klub, prawda, tak samo jak bez drużyn młodzieżowych. Życzymy powodzenia.