SALON SPORT MODA Partnerem Lotnika.

SALON SPORT MODA Partnerem Lotnika.

Salon Sport Moda jest kolejnym partnerem klubu, z którym będziemy współpracować przez najbliższe lata. Zgodnie z umową nasze drużyny będą używały sprzętu marki Joma.

     Salon Sport Moda jest dystrybutorem firmy Joma i został partnerem technicznym klubu. Tak, więc przez najbliższe lata nasze drużyny będą grały w strojach marki Joma, jak i używały sprzętu tej firmy. Oczywiście wszystko będzie postępować sukcesywnie, w zależności od możliwości klubu. Współpracę z Salonem rozpoczęliśmy już w maju i powoli nabiera rozpędu. Na dniach naszych zawodników czeka miła niespodzianka od naszego Partnera. Salon Sport Moda swoją siedzibę ma w Poznaniu na osiedlu Zwycięstwa 5L. Posiada szeroką gamę sprzętu dla różnych dyscyplin takich jak: piłka nożna, koszykówka, running, siłownia, pływanie, rowery, siatkówka, tenis. Także każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznana się z ofertą Salonu (Kliknij tutaj). Nowego Partnera witamy na pokładzie Lotnika.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości