Pierwszy turniej rocznika 2008 - Luboń Cup.
W dniu 22.01.2017r. w Hali Widowiskowo Sportowej w Luboniu odbył sie turniej rocznika 2008 i młodsi. Biorąc pod uwagę niedługi czas, który minął od założenia grupy prowadzonej przez trenera Sebastiana Zadenckiego, głównym celem było nabranie doświadczenia oraz pierwsze dla większości mecze przeciwko innym zespołom.
Pomimo braku zwycięstwa nasza drużyna pokazała, że może być trudnym rywalem dla każdego. W większości spotkań zabrakło piłkarskiego szczęścia abyśmy cieszyli się ze zdobytych punktów. Każdemu zawodnikowi należą się słowa uznania za trud włożony w dzisiejszy turniej. Z optymizmem można patrzeć w przyszłość. W dodatku trzeba dodać, że zespół Lotnika Poznań był jednym z najmłodszych ekip na turnieju. A Franek Jeżowski został najmłodszym zawodnikiem turnieju.
Tegoroczny turniej wygrał zespół Canarinhos Skórzewo, drugie miejsce zajął zespół Orzeł Międzyrzecz, podium uzupełnił zespół Canarinhos II Skórzewo. Gratulujemy zwycięzcom a naszym młodym zawodnikom życzymy zwycięstw w nadchodzących turniejach!
Skład Lotnika: Filipowski Piotrek, Jeżowski Franek, Jung Mateusz, Kardyni Szymon, Kuciak Kacper, Kuzak Kuba, Migała Michał, Pozorski Filip, Szeszuła Filip, Śniatała Radek, trener - Zadencki Sebastian. Więcej o turnieju: kliknij tutaj.