Orliki poznali rywali w Red Box Junior Lidze.

Orliki młodsze razem z żakami jako ostatnie tej jesieni rozpoczną swoje zmagania ligowe. Zagrają w Red Box Junior Lidze.

W tym tygodniu ostatnia nasza drużyna, która zagra w jesiennych rozgrywkach, rocznik 2008 i młodsi poznała rywali w Red Box Junior Lidze. Są tu znane drużyny z wiosny jak i nowe ekipy z którymi również przyjdzie nam się zmierzyć. Tym razem zagramy z SPWP I i SPWP II Września, Red Box Poznań, Red Box Suchy Las, Red Box Biedrusko, Piłkarska Szkółka Gniezno, RM Team, Rokita Rokietnica, Szkoła Futbolu Luboń, Copernicus Poznań i UKS Śrem. Pierwsze spotkanie zagramy z SPWP I Września w najbliższą sobotę. Rozgrywki potrwają do 28 października. Drużynie i trenerowi życzymy dużo sukcesów i radości z gry. Pamiętajmy że nadal ma to być zabawa oraz nauka rywalizacji i gry w piłkę. Jednak każda bramka, punkt i wygrana doda drużynie więcej motywacji.