Mecz orlików. Powołania.

Piąte spotkanie w lidze zagrają orliki. W czwartek zmierzą się na wyjeździe z Liderem Swarzędz.

Tym wyjazdowym spotkaniem zaczniemy rundę rewanżową. Lider Swarzędz pokonał nas w pierwszym meczu na Głuszynie 3-8. Rywal obecnie zajmuje drugą pozycję w tabeli i walczy z Mieszkiem o pierwszą lokatę. My liczymy jednak na dobre zawody i lepsze humory niż po pierwszym meczu, bo w piłce młodzieżowej wszystko jest możliwe.

Na mecz powołani zostali:

Damian Arciszewski, Kacper Arnt, Rysiek Figler, Bartek Jamrożek, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Maks Nasternak, Kacper Pigla, Tomek Stelmaszyk, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Sami Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 17:30 !!!.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Adres meczu: Zalasewo, ul. Jana Heweliusza (orlik przy szkole podstawowej).

Ze względu na późną godzinę meczu prosimy ubrać dzieci odpowiednio do pogody i pory dnia (mecz zaczyna się o 18:30, wyjedziemy z klubu około 17:50).