Lotnik-1997 - Lechita - zapowiedź.

W sobotę zagramy po raz ostatni w tej rundzie. Seniorzy Lotnika podejmą u siebie Lechitę Kłecko, aktualnego wicelidera tabeli.

To już ostatni mecz tej jesieni na Głuszynie i oby ostatni na tej murawie naszych zawodników. Tym razem Lotnik-1997 zagra z Lechitą Kłecko. Rywale zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów i jednym rozegranym meczem mniej. Chodzi o ostatnie spotkanie z Wełnianką Kiszkowo, które zostało przerwane z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodników z Kiszkowa. Prawdopodobnie Lechita otrzyma za ten mecz 3 punkty walkowerem. Rywale tylko trzy razy stracili punkty w tym sezonie i w tym dwóch meczach u siebie. Przegrali z IKP Olimpią 0-1 i zremisowali 1-1 z Piastem. Natomiast wygrany wyjazdowy mecz z KS Szczytniki 11-3, WZPN zweryfikował jako walkower dla Szczytnik. Dla Lechity ten sezon jest powrotem do rozgrywek WZPN, gdy w sezonie 2013/14 wycofali się z nich. Większość sezonów spędzili w klasie okręgowej, a na dwa zawitali nawet do IV ligi. Ostatnio rywale podobnie jak Piast Łubowo rozgrywali swoje mecze w Amatorskiej Gminnej Lidze Pilki Nożnej. Faworytem spotkania z racji miejsc zajmowanych w tabeli będzie Lechita i zapewne będzie chciał wygrać je, żeby zapewnić sobie tu na boisku spokojną zimę na fotelu wicelidera. Lotnik jednak pokazał już w tym sezonie że z takimi przeciwnikami łatwo skóry nie odda. Zapraszamy kibiców w sobotę 12.11.2016r. godz. 14:00, boisko OSiR Głuszyna.