Ligowy raport 30.IX.

Ligowy raport 30.IX.

Półmetek jesiennych rozgrywek ligowych za nami. Pierwszy raz w tym sezonie ligowy raport z samymi porażkami naszych drużyn. Nadal trwa fatum Śremu nad młodzikami. Orliki słabsi od Wiary Lecha.

MŁODZIK – WZPN - III LIGA OKREGOWA MŁODZIK D2 GRUPA II

30 września 2017 – 5 kolejka; godz.10:00

Lotnik-1997 Poznań – Warta Śrem 1-5 (0-1)

bramki: Nikodem 49’ – Dominik 4’; Sebastian 40’52’; Bartek 44’; Olek 55’.

     Śremskie fatum nad naszą drużyną trwa nadal. Po UKS, tym razem dużo lepsi okazali się zawodnicy Warty. Rywale przewyższali nas pod względem technicznym i taktycznym. W pierwszej połowie nie zagroziliśmy poważnie bramce gości. W ataku Nikodem nie miał wsparcia w kolegach i osamotniony nie był w stanie nic stworzyć. Odważniej zaatakowaliśmy w drugiej połowie i kilkakrotnie postraszyliśmy bramkarzy Warty. Cóż z tego, skoro rywale w tej części gry grali równie dobrze i zdobyli jeszcze cztery bramki, zasłużenie wygrywając to spotkanie. Chociaż gdyby nasi zawodnicy mieli więcej zimnej krwi pod bramką gości, mogliby zdobyć więcej goli. Przed nami jeszcze dwa mecze z drużynami ze Śremu i oby to fatum nas szybko opuściło.

Lotnik-1997: Tomek Stelmaszyk - Damian Arciszewski, Kacper Arnt, Szczepan Byndas, Bartek Jamrożek, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Damian Lachman, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Eryk Wundersee, Sami Zubair, trener: Arkadiusz Mikła.

Grano 2x30 minut.

Pozostałe wyniki:

Polonia II Środa Wlkp. – Kotwica II Kórnik 1:0

UKS Śrem – LPFA Bułgarska Poznań 0:2

ORLIK STARSZY – WZPN – III LIGA OKREGOWA ORLIK E1 GRUPA X

30 września 2017 – 5 kolejka; godz.10:20

Lotnik-1997 Poznań – Wiara Lech Poznań 3-4 (1-2)

bramki: Kacper P. 13’42’; Filip B. 50’ – Wiktor 4’11’32’46’.

     To był najsłabszy występ orlików w tym sezonie. Zabrakło im przede wszystkim chęci i ambicji w grze, choć nie u wszystkich zawodników Lotnika. Niestety na stojąco meczu się nie wygra. Rywale pokazali więcej ochoty i zaangażowania w grze, co pozwoliło im odnieść zwycięstwo. Mimo zrywu w drugiej części i wielu strzeleckich okazji, bramka gości stała jak zaczarowana (2 poprzeczki i 4 słupki). Przed drużyną jeszcze 6 meczów. Mamy nadzieje że juz w następnym powrócą na swoje tory z początku rundy.

Lotnik-1997: Mateusz Dziamski - Filip Boruch, Jakub Boruch, Dominik Czapelski, Kacper Kuciak, Marcin Nowak, Kacper Pigla, Wojciech Wardal, Filip Walentowicz, trener: Mariusz Pietrasz.

Grano 2x25 minut.

Pozostałe wyniki:

Karolinka Koziegłowy – Stoper Poznań 7:8

Piast Kobylnica – Lider Swarzędz 4:3

ORLIK MŁODSZY– RED BOX JUNIOR LIGA

Orliki i żaki nie grali w tej kolejce.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości