Ligowy raport 29.X.

Seniorzy po ciężkim meczu z Piastem Łubowo zdobyli ważne 3 punkty. Dla rywali oznaczało to stratę pozycji wicelidera. Orliki mimo ambitnej gry przegrali z Mieszkiem I Gniezno.

KLASA B GRUPA I

29 października 2016 - 11 kolejka; godz.15:00

Lotnik-1997 Poznań – Piast Łubowo 1-0 (0-0)

bramka: B.Staszak 60’.

żółte kartki: R.Wolniewicz, J.Krystek, B.Staszak (Lotnik-1997).

Wygrywamy drugie spotkanie z rzędu dzięki bramce Bartka Staszaka w 60 minucie po dośrodkowaniu Łukasza Lekiera z rzutu wolnego. Mecz rozegraliśmy w eksperymentalnym składzie, a w szczególności środkiem obrony. Gra była bardzo wyrównana i na pewno remis byłby bardziej sprawiedliwy. Jednak to nam dopisało szczęście i 3 punkty zostały w Poznaniu. Warto pochwalić dobrą postawę wracającego powoli do składu Bartosza Leśniewskiego. Gratulacje dla zawodników za walkę i zaangażowanie na boisku! O meczu także na: Piast i Sport Gniezno.

Lotnik-1997: Bartek Leśniewski, Piotrek Pietrzak, Łukasz Lekier, Piotrek Nyczak, Rafał Wolniewicz (65’Tomek Polak), Bartek Staszak, Jan Krystek (80’Filip Krajniak), Paweł Kozłowski, Przemek Rogoziński, Szymon Buko (75’Tomek Kostrzyński), Seba Sartowicz (87’Arek Nowak), trener: Arek Mikła. Nie zagrał: Mateusz Głowacki.

ORLIK – WZPN - III LIGA OKREGOWA ORLIK E1 GRUPA I

29 października 2016 – 9 kolejka; godz.11:00

Lotnik-1997 Poznań – Mieszko I Gniezno 3-6 (1-3)

bramki: Kuba 2’; Nikodem 29’; Wojtek 40’ – Tomek 8’; Mikołaj 10’; Igor 23’; Mateusz 26’50’; Damian 45’.

W drugim jesiennym spotkaniu z Mieszkiem orliki Lotnika ponownie przegrały. Nasza gra wyglądała dużo lepiej niż wynik, ale w piłce liczy się to co w bramce i przegraliśmy 3-6. Szkoda, bo to kolejny mecz w którym mamy sytuacje i nie wyglądamy gorzej od rywala, a on okazuje się lepszy. Cieszy ambitna gra, bramki i co najbardziej więcej zgranych akcji. Zdjęcia z meczu także na: Mieszko.

Lotnik-1997: Tomek Stelmaszyk, Damian Arciszewski, Bartek Jamrożek, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Maks Nasternak, Kacper Pigla, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Sami Zubair, trener: Damian Kobierski.

Grano 2x25 minut.

Pozostałe wyniki: