Ligowy raport 19.V.

Udany początek rundy rewanżowej, w której nasze drużyny zdobywają komplet punktów. Młodzicy i orlicy wysoko pokonują swoich rywali, nie tracąc przy tym bramki.

MŁODZIK – WZPN - III LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK D2 GRUPA II (RW)

19 maja 2018 – 6 kolejka; godz.13:00

Lotnik-1997 Poznań – Warta I Śrem 8-0 (4-0)

bramki: Kasjan 7’30’48’; Maks 8’59’; Kuba 26’33’; Eryk 51’.

Lotnik-1997: Tomek Stelmaszyk – Damian Arciszewski, Kacper Arnt, Filip Boruch, Szczepan Byndas, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Maks Nasternak, Kuba Szturomski, Sami Śmigaj, Eryk Wundersee, trener: Tomasz Pilarczyk.

Grano 2x30 minut.

Tak jak w pierwszym spotkaniu, również w tym Lotnik miał ogromną przewagę. Zwycięstwo powinno być dużo, dużo wyższe. Jednak ponownie zawiodła skuteczność, lub w niektórych sytuacjach brak koncentracji. Dobra gra defensywy, która tym razem nie dopuściła do straty gola. Warto dodać, że pierwszego gola w historii gry w Lotniku zdobył Eryk, a hattrickiem popisał się Kasjan. Brawa dla całej drużyny, gdyż indywidualne osiągnięcia zawodników, zależą również od gry całego zespołu.

Pozostałe wyniki:

Polonia Poznań – Polonia II Środa Wlkp. 2:2

Las Puszczykowo – Orły Komorniki /przełożony/

ORLIK STARSZY – WZPN – III LIGA OKREGOWA ORLIK E1 GRUPA VI (RW)

19 maja 2018 – 6 kolejka; godz.10:00

Lotnik-1997 Poznań – KSGB Manieczki 15-0 (8-0)

bramki: Wojtek 1’11’13’19’28’33’; Dominik 2’30’; Kacper P. 3’5’38’; Filip P. 8’; Kacper K. 10’35’36’.

Lotnik-1997: Mateusz Dziamski – Filip Boruch, Jakub Boruch, Dominik Czapelski, Mateusz Jung, Kacper Kuciak, Dawid Małecki, Kacper Pigla, Filip Pozorski, Filip Walentowicz, Wojtek Wardal, trener: Tomasz Pilarczyk.

Grano 2x25 minut.

Identyczny przypadek jak u młodzików. Również w tym spotkaniu, Lotnik przeważał przez cały mecz. Rewanż w Poznaniu miał jednak inne oblicze niż w Brodnicy, gdzie grają Manieczki. Idąc duchem fair play zmieniliśmy taktykę z pierwszego spotkania. Tym razem nie zagraliśmy pressingiem i pozwoliliśmy rywalowi na spokojne rozgrywanie piłki na własnej połowie i naukę gry od bramkarza. Dodajmy, że najlepszy strzelec drużyny Wojtek, ponownie urządził sobie festiwal strzelecki. Liczymy na powtórkę w meczu z silniejszym rywalem. Pierwszą bramkę w orlikach strzelił Filip P. a hattrickami popisali się dwaj Kacprowie. Brawa za mecz i postawę fair play dla całej drużyny.

Pozostałe wyniki:

Talent Poznań – KS 1945 Mosina 10:3