Ligowy raport 14/17.IX.

Wreszcie punktujemy. Seniorzy w dwóch meczach minionego tygodnia zdobyli tylko jeden punkt. Przegrali z Meblorzem i zremisowali z aktualnym liderem Olimpią. Orliki natomiast odnieśli wysokie zwycięstwo 15-0 z Pelikanem.

KLASA B GRUPA I

14 września 2016 - 4 kolejka; godz.17:00

Lotnik-1997 Poznań – Meblorz Swarzędz 0-2 (0-1)

bramki: D.Tonak 27’53’.

żółte kartki: M.Sobik – K.Sobota, D.Tonak, E.Filipow, W.Niklaus.

Lotnik-1997: Grzesiek Dąbek, Paweł Ochowiak, Mariusz Pietrasz, Piotrek Pietrzak, Marek Rybczyk, Łukasz Lekier (65’Roger Sobieraj), Seba Sartowicz (70’Hubert Grządzielski), Marcin Sobik (75’Tomek Kostrzyński), Bartek Staszak (60’Seba Zadencki), Rafał Wolniewicz, Hubert Wolniewicz, trener: Arek Mikła. Nie zagrali: Radek Kwocz, Michał Olszewski, Tomek Polak.

Mecz podobny do poprzednich spotkań. Dobry początek Lotnika dwie dogodne i niewykorzystane okazje bramkowe i po chwili strata bramki. Druga połowa to próba odrobienia strat przez Lotnika, ale Meblorz był w tym dniu lepszy i nie pozwolił gospodarzom strzelić bramki. Co wiecej zaraz po przerwie wyszli na dwu bramkowe prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania.

KLASA B GRUPA I

17 września 2016 – 5 kolejka; godz.16:00

Lotnik-1997 Poznań – IKP Olimpia Poznań 1-1 (0-1)

bramki: H.Grządzielski 85’ – S.Urbaniak 3’.

żółte kartki: R.Sobieraj, Ł.Lekier - S.Urbaniak, R.Szymczak.

Pierwsze derby Poznania w tym sezonie w wykonaniu Lotnika. Dobrze zaczeli to spotkanie dla goście. Szybko strzelona bramka miała dać im więcej spokoju w grze. Niestety Lotnik od tego momentu zagrał dużo agresywniej i to on stwarzał więcej zagrożenia chcąc odrobić straty. Goście praktycznie nie zagrozili poważniej naszej bramce. Druga odsłona podobna. Gospodarze w dalszym ciągu dążyli do remisu, a Olimpia skupiła się na obronie wyniku. Prawie im się to udało, ale na 5 minut przed końcem Hubert Grządzielski dopadł do odbitej piłki przez bramkarza i zdobył wyrównującą bramkę.

Lotnik-1997: Bartek Leśniewski, Roger Sobieraj (45’Szymon Buko), Marek Rybczyk, Paweł Ochowiak, Rafał Wolniewicz, Marcin Sobik, Mariusz Pietrasz, Przemek Rogoziński Łukasz Lekier, Hubert Wolniewicz, Seba Sartowicz (75’Hubert Grządzielski), trener: Arek Mikła. Nie zagrali: Radek Kwocz, Bartek Staszak, Tomek Polak, Tomek Kostrzyński.

ORLIK – WZPN - III LIGA OKREGOWA ORLIK E1 GRUPA I

17 września 2016 – 3 kolejka; godz.11:00

Lotnik-1997 Poznań – Pelikan Niechanowo 15-0 (8-0)

bramki: Damian 4’39’; Kuba 11’28’42’; Maks 12’; Kacper A. 17’; Kacper P. 18’; Kasjan 19’24’; Nikodem 25’45’48’; Tomek 37’49’.

Gratulacje dla całej drużyny. Wynik mówi wszystko, w tym spotkaniu byliśmy drużyną dużo lepszą. Atakowaliśmy praktycznie przez cały mecz i tylko brak zimnej krwi pod bramką rywala lub lepiej ustawiony celownik u zawodników, a wynik mógł być wyższy. Brawa też dla defensywy, która skupiona przez cały mecz nie pozwoliła na stratę bramki przy sporadycznych kontrach rywala.

Lotnik-1997: Tomek Stelmaszyk, Damian Arciszewski, Kacper Arnt, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Maks Nasternak, Piotrek Ochal, Kacper Pigla, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, trener: Mariusz Pietrasz.

ORLIK / ŻAK - TOWARZYSKO

17 września 2016 – godz.12:20

Lotnik-1997 Poznań I – Lotnik-1997 Poznań II 5-0 (2-0); karne 6-3

bramki: Eryk 10’32’; Mateusz D. 18’24’35’.

Dla większości chłopaków był to pierwszy mecz w naszych barwach. Cieszą bramki i ambitna gra wszystkich zawodników. Brawa dla młodszej drużyny za walkę i ofiarność w defensywie do końca spotkania.

Lotnik-1997 I: Filip Walentowicz, Kryspin Duszyński, Kamil Burakowski, Trojanowski, Eryk Wundersee, Mateusz Skitek, Mateusz Duleba, Krzysiek Wyszkowski, Dawid Małecki, trener: Mariusz Pietrasz.

Lotnik-1997 II: Filip Szeszuła, Piotrek Filipowski, Szymon Kardyni, Piotr Małyszek, Jonatan Nowak, Kuba Wyduba, Michał Migała, trener: Sebastian Zadencki.

Powiązana galeria: