Ligowa sobota. Zapowiedź.

W sobotę rozegrana zostanie 12 kolejka B klasy grupa I. Seniorzy Lotnika podejmą u siebie Jadwiżańskiego KS Poznań, czerwoną latarnię ligi. Natomiast ostatnią kolejkę tej jesieni rozegrają Orliki. Wyjadą do Pobiedzisk na mecz z Huraganem.

Czwarte i ostatnie derby Poznania na Głuszynie w tym sezonie. Tym razem Lotnik-1997 zagra z Jadwiżańskim KS. Rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 3 punktów. Jedyne punkty zdobyli w meczu z KS Szczytniki wygrywając 5-2, czyli z drużyną z którą my przegraliśmy!?. W ostatniej kolejce ulegli wysoko Wełniance bo aż 15-0. Dla JKS jest to debiutancki sezon w rozgrywkach WZPN i będzie to pierwsze spotkanie z Lotnikiem. Mimo krótkiej historii już są bardzo dobrze znani w piłkarskiej Polsce. Otóż w pierwszych dwóch kolejkach ponieśli rekordowe porażki w lidze 0-27 z Meblorzem i 0-30 z IKP Olimpią. Faworytem spotkania będzie Lotnik i każdy inny wynik niż jego zwycięstwo będzie sensacją. Zapraszamy kibiców w sobotę 05.11.2016r. godz. 14:00, boisko OSiR Głuszyna.

ORLIK

Orliki wyjadą na ostatni i zarazem najważniejszy mecz w rundzie. W spotkaniu z Huraganem Pobiedziska zagrają o 3 miejsce w swojej grupie. Jesteśmy w gorszej sytuacji niż gospodarze, ponieważ to my musimy wygrać różnicą dwóch goli. Pierwszy mecz na Głuszynie przegraliśmy 3-4. Liczymy, że wreszcie to do nas uśmiechnie się więcej szczęścia w tych rozgrywkach i wrócimy zadowoleni.

Na mecz powołani zostali:

Damian Arciszewski, Kacper Arnt, Bartek Jamrożek, Kasjan Klisz, Nikodem Kruk, Tomek Stelmaszyk, Igor Strzelczyk, Kuba Szturomski, Wojtek Wardal, Sami Zubair.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 10:30.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Adres meczu: Pobiedziska, ul. Kiszkowska 7 lub 12 (orlik).