Ligowa sobota. Powołania.

W sobotę nasze drużyny zagrają kolejne mecze ligowe. Seniorzy w VI kolejce B klasy podejmą GKS Gułtowy. Natomiast orliki na wyjeździe zagrają z Mieszkiem I Gniezno.

GKS Gułtowy po V kolejkach zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów, zdobytych tylko z drużynami z Poznania (FC, JKS). Być może GKS ma jakąś alternatwę na poznańskie ekipy, jednak te zespoły piłkarsko furory w tym sezonie nie robią. zaznaczyć trzeba, że Lotnik też swoich kibiców nie zachwyca, ale może ostatnio zdobyty pierwszy punkt i to z liderem (IKP Olimpia), sprawi że wreszcie na Głuszynie będzie długo wyczekiwane zwycięstwo. Z Gułtowami graliśmy ostatnio dwa sezony temu pewnie wygrywając 6-3 i 6-1. Zapraszamy kibiców w sobotę 24.09.2016 godz. 16:00, boisko OSiR Głuszyna.

ORLIK

Orliki jadą do Gniezna na mecz z Mieszkiem I. Rywale zagrali tak jak my dwa mecze, jednak wszystkie wygrali nie tracąc bramki i są liderami naszej grupy. Czeka nas ciężki mecz, ale może ostatnia wygrana doda naszym chłopakom skrzydeł i będa walczyć jak równy z równym o kolejne punkty.

Na mecz powołani zostali:

D.Arciszewski, K.Klisz, N.Kruk, M.Nasternak, K.Pigla, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 9:30.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

Adres meczu: Gniezno, ul. Wrzesińska (orlik na terenie byłej jednostki wojskowej).