Ligowa sobota. Powołania.

Czeka nas piłkarski maraton w najbliższą sobotę na Głuszynie. Rozpoczną orliki o godz. 11:00 meczem ligowym z Pelikanem Niechanowo. Zaraz po nich około 12:10 zagrają najmłodsze grupy Lotnika. Na deser o 16:00 seniorzy podejmą lidera Klasy B grupy I - IKP Olimpię Poznań.

IKP Olimpia Poznań powstał kilka miesięcy temu. Jest to jego pierwszy sezon ligowy w historii istnienia. Nie ma nic wspólnego ze starą Olimpią, jest nowym pomysłem zaciągniętym z Niemiec. IKP czyli Internetowy Klub Piłkarski. O ksztalcie i grze drużyny mają decydować internauci. Olimpia rozgrywki rozpoczął znakomicie, po czterech meczach ma komplet punktów i jest liderem. Lotnik po spadku nie może się pozbierać i poniósł już cztery porażki. Czas zacząć punktować, ale to będzie trudne zadanie przed zawodnikami gospodarzy, a wszyscy kibice Lotnika marzą żeby wreszcie ta zła seria zakończyła się już w tym spotkaniu. Zapraszamy kibiców w sobotę 17.09. 2016 godz. 16:00, boisko OSiR Głuszyna.

ORLIK

Orliki natomiast w spotkaniu III ligi okręgowej podejmą Pelikana Niechanowo. Dla rywali jest to debiut w rozgrywkach WZPN. W obecnym sezonie zagrali mecz więcej od nas, ale nadal tak jak my nie zdobyli punktu. Co więcej nie udało im się też zdobyć bramki. Liczymy na naszych chłopaków, że pokażą to co potrafią i zagramy dobry mecz. Zapraszamy kibiców w sobotę 17.09. 2016 godz. 11:00, boisko OSiR Głuszyna.

Na mecz powołani zostali:

D.Arciszewski, K.Arnt, R.Figler, K.Klisz, N.Kruk, M.Nasternak, P.Ochal, K.Pigla, T.Stelmaszyk, I.Strzelczyk, K.Szturomski, W.Wardal.

Zbiórka drużyny w klubie o godz. 10:10.

Zabieramy ze sobą: STROJE MECZOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY, DRESY, LEGITYMACJE SZKOLNE!

ORLIK / ŻAK

Pierwszy wewnętrzny mecz zagrają nasi najmłodsi zawodnicy. Orliki zagrają z żakami i liczymy na dużo bramek i efektownych akcji. Zapraszamy kibiców w sobotę 17.09. 2016 godz. 12:10, boisko OSiR Głuszyna.

Na mecz w sobotę powołani zostali:

Wszyscy zawodnicy z grup treningowych II i III.

Zbiórka drużyn w klubie o godz. 11:50, lub zapraszamy do kibicowania na mecz Orlików o godz. 11:00.

Zabieramy ze sobą: STROJE TRENINGOWE (KOSZULKI, SPODENKI, GETRY), OCHRANIACZE, BUTY PIŁKARSKIE, BIDONY.